• Daugiau nei 50šaliųvisame pasaulyje

  Daugiau nei 50
  šalių
  visame pasaulyje

 • Tai daugiau kaip 2000prekiųmūsų portfolio

  Tai daugiau kaip 2000
  prekių
  mūsų portfolio

 • 70 metųpatirtisir tradicijos

  70 metų
  patirtis
  ir tradicijos

 • Didžiausiasvirimo prietaisųgamintojas Europoje

  Didžiausias
  virimo prietaisų
  gamintojas Europoje

HANSA BUITINĖ TECHNIKA

Hansa prekės ženklas priklauso Amica Group, kokybiškos buitinės technikos gamintojui Europoje. Grupė turi 70 metų gamybos patirtį ir yra pristatoma daugiau nei 50 šalių. Mes siūlome platų ir įvairių buitinių prietaisų asortimentą, atitinkantį milijonų vartotojų poreikius visame pasaulyje.

Hansa gaminiai yra aukšto lygio saugos ir kokybės standartų sinonimas, patvirtintas daugybe sertifikatų ir daugelio mūsų patenkintų vartotojų. Atsakydami į vartotojų poreikius, mes pateikiame sprendimus, kurie padeda palengvinti namų ūkio tvarkymą ir padaryti šį darbą malonesniu.

VISKAS PRASIDEDA VIRTUVĖJE

ATRASKITE MAISTO GAMINIMO MALONUMĄ

Su Hansa maisto gaminimo prietaisais galėsite greitai, lengvai ir maloniai paruošti net sudėtingiausius patiekalus.  Išbandykite juos šiandien jums tikrai patiks!

NAUJAS POŽIŪRIS

Hansa šaldymo prietaisai palengvina maisto saugojimą, išlaikydami pastovią, žemą temperatūrą. Dėl šiuolaikinės NoFrost technologijos jūs galite pamiršti apie atitirpinimą.

VISKAS TVARKOJE

Hansa indaplovės ir skalbyklės yra ekonomiški ir lengvai naudojami buitiniai prietaisai, kurie skalbia drabužius ir plauna indus žymiai greičiau ir lengviau. Pažiūrėkite, ką dar jie gali!