Drabužiai kvepia švara

GARANTUOTA KOKYBĖ

Švarūs kaip sniegas - tokie dranužiai turi būti ištraukus juos iš skalbimo mašinos. Hansa sprendimai užtikrina geriausius skalbimo rezultatus.

Aqua Stream

Aqua Stream

Jis sumaišo vandenį su skalbikliu siekiant pagerinti skalbimo efektyvumą ir sumažinti elektros energijos suvartojimą. Šis sprendimas užtikrina vienodą ploviklio pasiskirstymą ir taip padeda kruopščiai išplauti, net ir labiausiai įsisenėjusias dėmes.

Aqua Ball efektas

Aqua Ball efektas

Naujas Hansa dizainas leidžia panaudoti iki 100 % ploviklio, skirtingai nuo tradicinių prietaisų, kuriuose net 30 % nepasisavinama.

HANSA SKALBIMO MAŠINOS PALENGVINA SKALBIMĄ

Hansa skalbimo mašinos siūlo  daugybę novatoriškų funkcijų, kad skalbimas būtų legvesnis, paprastesnis ir visiškai atitiktų jūsų poreikius.

Pradžios atidėjimas: 24 h

Pradžios atidėjimas: 24 h

Ši funkcija reiškia, kad galite paleisti savo įrenginį bet kuriuo dienos metu - atidedant skalbimą iki 24 valandų. Dėl šios funkcijos skalbimo mašina gali veikti, kai nieko nėra namuose arba naktį, kai elektros tarifas yra pigesnis.

Sutrumpina laiką

Sutrumpina laiką

Tai leidžia sumažinti skalbimo laiką, nepakenkiant jo kokybei. Pasirinkus programą, viskas, ką jums reikia padaryti yra paspausti “Reduce time” ir skalbimo mašina optimizuos skalbimo laiką. Tai taupo laiką, energiją ir vandenį.

Programos suderintos su jūsų poreikiais

Programos suderintos su jūsų poreikiais

Mūsų skalbimo mašinos turi įvairias programas, įskaitant antialergines ir naktines programas. Favourite vartotojo programos funkcija leidžia jums išsaugoti dažniausiai naudojamus nustatymus, kad jie būtų lengvai prieinami.

ILGALAIKIS RYŠYS

Projektuodami Hansa skalbimo mašinas, mes orientuojamės į funkcionalumą  bei kiek galima tylesnį ir patikinamesnį veikimą.

Logic Drive variklis

Logic Drive variklis

Naujausios technologijos, naudojamos siekiant padidinti veikimo efektyvumą. Dėl novatoriškų sprendimų, variklio eksploatavimo trukmė pailgėjo ir mašina veikia tyliau.

Skalbyklės ir džiovyklės

Švarus ir kvepiančių skalbinių

Energijos vartojimo efektyvumo A+++
 • Child Lock

  Ši funkcija ypač naudinga šeimoms su vaikais. Ji apsaugo nuo natūralaus vaikų smalsumo ir neleidžia atsitiktinai įjungti prietaiso. Nuspauskite du mygtukus ir tai viskas, ko reikia blokavimo aktyvavimui.

 • Pradžios atidėjimas: 24 h

  Galite atidėti skalbimo programos pradžią iki 24 valandų.

 • Garsinis signalas

  Skalbimo mašina patvirtina garsiniu signalu papildomų funkcijų pasirinkimą ir plovimo užbaigimą, todėl jūs galite pasirūpinti kitais dalykais, o nelaukti priešais skalbimo mašiną skalbimo proceso pabaigos.

 • Automatinis jutiklis

  Galite sutaupyti vandens ir energijos, nes skalbyklė automatiškai matuoja vandens ir energijos lygį, reikalingą skalbinių svoriui ir rūšiai. Jums nebereikės spėlioti, koks yra jūsų skalbinių svoris ir kiek laiko truks skalbimo ciklas.

 • Greita prieiga

  Elektromagnetinis lango užraktas leidžia jums tuoj pat atidaryti skalbimo mašinos dureles skalbimo metu. Jūs galite bet kuriuo ciklo metu pridėti drabužių į skalbimo mašiną. Ši funkcija garantuoja, kad skalbimo mašina neatsidarys esant dideliam vandens kiekiui ar aukštai temperatūrai būgne.

 • Automatinė balanso sistema

  Jūsų skalbimo mašina išliks toje pačioje vietoje kaip ir gręžimo ciklo pradžioje, kadangi skalbiniai yra tolygiai paskirstomi.

 • Logic Drive variklis

  Varikliai be šepetėlių veikia tyliai, ekonomiškai ir be trikčių.

 • Keičiami guoliai ir šildytuvas

  Ši funkcija sutrumpina skalbimo ciklą, išlaikant aukščiausios kokybės skalbimą. Jūs sutaupote laiko, energijos ir vandens. Dėl specialios tvirtinimo sistemos, jūs galite lengvai pakeisti šildytuvą.

 • LCD ekranas

  Modernus valdymo skydelis labai palengvina skalbimo mašinos naudojimą.

 • Pearl Drum

  Bet kokios medžiagos skalbimas dabar yra delikatus ir efektyvesnis dėl naujo technologinio sprendimo - Pearl Drum. Šis naujo tipo būgno paviršius ilgiau išlaiko drabužius kaip naujus.

 • Aqua Ball efektas

  Aqua Ball padidina skalbimo efektyvumą, nes skalbimo priemonė panaudojama 100 %. Standartinėse skalbimo mašinose apie 30 % skalbimo priemonių nuteka į išleidimo žarną dar skalbimo ciklo pradžioje. Tik 70 % skalbimo priemonių yra efektyviai panaudojama. Mūsų skalbimo mašinose yra montuojamas Aqua Ball vožtuvas.

 • Aqua Stop

  Aqua Stop sistema yra automatinė apsaugos priemonė, skirta vandens tiekimui iš čiaupo nutraukti. Tai apsaugo nuo vandens nutekėjimo/išsiliejimo už prietaiso ribų (jeigu sugenda vidinė vandens sistema) ir pro prijungimą, taip apsaugodama namus nuo žalos.