SLAPUKŲ POLITIKA

1. Slapukų naudojimas. „Amica S.A.“, kurios registracijos adresas Mickiewicza 52, Wronki (pašto kodas: 64-510 Wronki), Lenkija, informuoja, kad siekiant pateikti tinkamą svetainės funkcionalumą ir teikti aukščiausio standarto paslaugas, svetainėje naudojami slapukai.2. Kas yra slapukai? Slapukai – tai kompiuteriniai duomenys, paprastai – tekstiniai failai, saugomi naudotojo įrenginyje ir naudojami interneto svetainėse. Šie failai padeda identifikuoti naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainės puslapį, sukonfigūruotą pagal asmenines naudotojo nuostatas. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie kilę, pavadinimas, jų saugojimo įrenginyje trukmė ir unikalus numeris.3. Kokius slapukus naudojame?


Mūsų interneto svetainėje www.hansa.bg naudojami toliau išvardytų rūšių slapukai.
- Stacionarieji – failai, liekantys įrenginyje slapukų parametruose nurodytą laiko tarpą arba tol, kol juos rankiniu būdu pašalina naudotojas.


- Seanso – laikini failai, įrenginyje saugomi tol, kol atsijungiate iš svetainės arba išjungiate programinę įrangą (naršyklę).


Svetainė naudoja savo slapukus ir trečiųjų šalių slapukus – kad galėtų naudoti „Google Analytics“, t. y. svetainės peržiūrų analizės paslaugas, kurias teikia „Google, Inc.“ „Google“ naudojamiems slapukams taikoma atskira privatumo politika.


Toliau išvardytos konkrečios svetainėje naudojamų slapukų rūšys.

Slapuko pavadinimas

Rūšis

Paskirtis

Trukmė

AmicaCookies

Stacionarieji

Svetainės slapukai

Slapukas, saugantis informaciją, nepaisant to, ar naudotojas sutiko su slapukų naudojimu, ar ne.  

1 metai

AMICASESS

Stacionarieji

Svetainės slapukai

Naudotojo seansas

2 valandos

_ga

Stacionarieji

„Google Analytics“ slapukai

Naudojamas naudotojams atskirti.

2 metai

_gid

Stacionarieji

„Google Analytics“ slapukai

Naudojamas naudotojams atskirti.

24 valandos

_gat

Stacionarieji

„Google Analytics“ slapukai

Naudojamas užklausų kiekiui valdyti.

10 minučių

4. Ar slapukuose būna asmens duomenų? Mūsų svetainėje naudojami slapukai nerenka ir nesaugo asmens duomenų.5. Slapukų išjungimas. Standartinė naršymo programinė įranga leidžia išsaugoti slapukus naudotojo įrenginyje. Šiuos nustatymus galima pakeisti ir užblokuoti automatinį slapukų tvarkymą naršyklėje arba gauti pranešimą kaskart prieš atsiunčiant slapukus į naudotojo įrenginį. Išsami informacija apie galimybes ir slapukų naudojimą pateikiama programinės įrangos (naršyklės) nustatymuose. Apribojus slapukų naudojimą kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.6. Kontaktai. Jei turite klausimų ar pastabų, susisiekite su mumis adresu kontakt@amica.com.pl.7. Šios politikos atnaujinimai. Šią slapukų politiką retkarčiais galime atnaujinti. Kai tai padarysime, apie pokyčius paskelbsime svetainėje. Slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2017-06-09.