Orkaitės valymas: lengvesnis nei bet kada

Savaime išsivalančios orkaitės


Orkaitės valymas nejudinant nė piršto? Tai yra lengva, naudojant pirolizės orkaitės valymą, automatizuotą savaiminio valymo funkciją, kuri įkaitina orkaitę iki 490° C, kad būtų suskaidytos organinės molekulės. Atsisveikintite su orkaitės valymu atsiklaupus: šis būdas išvalys ir labiausiai įsisenėjusį nešvarumus. Viskas, ką turite padaryti, yra nuspręsti, kaip norite praleisti laisvą laiką, kol atliekamas nešvarus darbas.

Du viename: kepimas ir valymas


Pirolizės orkaitės valymas nėra vienintelis savaiminio valymo metodas. Keičiami kataliziniai įdėklai taip pat yra labai veiksmingi. Jie sugeria riebalus ir nešvarumus, kad orkaitė būtų švari.

Karštas plovimas

Aqualytic sistema yra dar viena naudinga funkcija, kad orkaitė būtų švari nuo bet kokių likučių, įskaitant tuos, kurie yra nematomi iš pirmo žvilgsnio. Lygi AquaRealEase® emalio struktūra, naudojama dengti vidines orkaitės sieneles, leidžia nuplauti orkaitės sieneles nepaliekant dėmių. Tiesiog įpilkite vandens ant orkaitės dugno ir nustatykite programą. Palaukite pusę valandos kol garai suminkštins net labiausiai prikepusius maisto likučius, tada nuvalykite juos nuo orkaitės sienelių drėgna šluoste.

Švari iš išorės ir viduje

Orkaitės durelių valymas nebėra sunkus darbas. Nesudėtinga durų stiklo valymo sistema leidžia lengviau nei bet kada išlaikyti durelių stiklo plokštes švarias nenaudojant jokių specialių įrankių. Su dviem durelių viršuje esančiais laikikliais galime lengvai išimti ir kruopščiai išplauti stiklines plokštes net indaplovėje.

Rekomenduojamos prekės