Saugumas virtuvėje

Namų tyrinėjimas yra puikus nuotykis vaikams. Kai tik jie atsistoja, jie pradeda atidarinėti spintas ir stalčius ieškodami lobių. Jie slepiasi po stalais ir ištyrinėja kiekvieną kampą. Viskas jiems atrodo taip nuostabu! Ir buitiniai prietaisai yra labiausiai intriguojantys iš visų. Kaip mes galime užtikrinti didžiausią vaikų saugumą?

Karštas, karštesnis, karščiausias!

Daugiausia rūpesčių kelia kaitlentės ir orkaitės. Vaikai gali nusideginti arba įjungti prietaisą, kai mes nematome. Dujinės kaitlentės atveju yra papildoma dujų nuotėkio rizika, pavyzdžiui, jei liepsna užgesta dėl išbėgusio puodo. Laimei, Hansa buitiniai prietaisai yra su ugnies apsauginiais vožtuvais.

Saugus virimas

Indukcinė kaitlentė yra vienas saugiausių virtuvės sprendimų, ypač, jei yra vaikų. Kaitlentė sušildo tik tikslią vietą, kurioje yra indas, o tai ženkliai sumažina jūsų vaiko nusideginimo riziką. Hansa kaitlentės taip pat turi užraktą nuo vaikų. Po to, kai užrakiname kaitlentę naudodami jutiklinį valdymo skydelį, maži vaikai negali jo įjungti arba pakeisti kepimo nustatymų. Didžiausia rizika dujinėse kaitlentėse yra atsitiktinis liepsnos užgesimas. 

Pro Baby sistema

Siekiant išvengti vaikų nudegimų Hansa orkaitės turi papildomų saugumo funkcijų. Durelių užraktas neleidžia vaikams atidaryti orkaitės, kai ji yra naudojama. Nereikia nerimauti dėl to, kad vaikas liečia karštą orkaitę, nes I-cool priekinė sistema palaiko priekinį stiklą ne aukštesnėje kaip 35 ° C temperatūroje. Tai įmanoma dėl specialaus ventiliatoriaus dizaino ir padidinto stiklo plokščių skaičiaus orkaitės durelėse.

Papildomos saugumo priemonės, taikomos Hansa buitiniuose prietaisuose, užtikrina patogų naudojimą ir ramybę. Nors vaikai žaidžia aplink, viskas, ką reikia padaryti – nesudeginti maisto.

Rekomenduojamos prekės