Viskas, ką reikia žinoti apie gartraukius

Erdvė kulinariniams įšukiams 

Maisto gaminimas ant dujų yra tiesiog nepakeičiamas. Hansa orkaitėse ir kaitlentėse naudojamos didelės ir stabilios grotelės (stabilūs ketaus keptuvės laikikliai). Tai leidžia tuo pačiu metu naudoti keletą didelių puodų ir keptuvių, o tai ypač naudinga ruošiant pietus didelėms šeimoms.

Taip pat verta apsvarstyti modelius su Booster degikliu - 4 kW galios leis jums paruošti mėgstamą patiekalą per akimirką. 12.9 cm didelis degiklis užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, pvz., po didele keptuve plačiu dugnu. Kalbant apie rytietišką maistą, 13,8 cm skersmens WOK degiklis su triguba liepsna puikiai atliks savo darbą.

Lengva naudoti

Uždegant Hansa degiklį nereikia naudoti žiebtuvėlių ar degtukų. Dėl automatinio jungiklio, dujos visada užsidega laiku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasukti ir paspausti pasirinkto degiklio jungiklį. Be to, šilumą galima greitai reguliuoti – būtent dėl to dujų viryklės yra profesionalių virėjų pasirinkimas.

Viryklė, kuri visada yra švari

Dujinės viryklės valymas užima daug laiko. Šito negalima pasakyti apie modernias Hansa virykles. Plokštieji degikliai ir aukštos kokybės ketaus laikikliai padeda lengviau išlaikyti švarią dujinę viryklę. Šios rūšies konstrukcija turi papildomų estetinių ypatybių – kaitlentei suteikiama unikali ir moderni išvaizda. Be to, stabilus keptuvės laikiklių išdėstymas  ant kaitlentės  padidina saugumą naudojimo metu.

Dabar net saugiau

Dujinės kaitlentės naudojimas reikalauja didesnio atsargumo, bet su Hansa jūs galite būti ramūs. Mūsų viryklės yra su liepsnos apsauginiu vožtuvu, kuris nutraukia dujų tiekimą iš karto po to, kai liepsna atsitiktinai užgesta, pvz., nuo stipraus vėjo gūsio arba, jeigu puodas apvirsta.

Rekomenduojamos prekės