Viryklės kaitlentės: gera virtuvės atmosfera

Hansa siūlo visą eilę viryklės gartraukių su pritaikytais kokybiškais filtrais įskaitant kamino tipo, teleskopinius, salos kamino tipo ir universalius įprastinius gartraukius. Jie yra skirtingi montavimo, išvaizdos ir funkcijų požiūriu. Kuris dizainas geriausiai tinka mūsų virtuvei?

Salos kamino tipo gartraukis: virtuvės anklavas 


Šis modernus sprendimas puikiai tinka salos stiliaus virtuvei, kurioje viryklė yra viduryje. Gartraukis ir vamzdis tarp gartraukio ir ventiliacijos gali būti išdėstyti atitraukiant nuo sienų, suteikiant daugiau dizaino laisvės. Gartraukis, tvirtinamas virš viryklės sugeria visus kvapus, todėl jie nepasklinda į kitas patalpas ar atviras erdves. 

Naudojant išmanų kvapo jutiklį, oro valymas ir kvapo pašalinimas gali būti automatizuoti: tai reiškia, kad nereikia kiekvieną kartą įjungti gartraukio. Ši funkcija yra kamino ir salos tipo gartraukiuose.

Kitas novatoriškas sprendimas yra plataus kampo LED apšvietimo sistema, kuri suteikia papildomą darbo vietos apšvietimą ir užtikrina unikalią atmosferą virtuvėje.


Kamino tipo gartraukis: našumas ir stilius

Kamino tipo gartraukis yra geras pasirinkimas virtuvėse su virykle ar kaitlente šalia spintelių. Kamino tipo gartraukis siūlo aukšto našumo ištraukimo koeficientus, bet atkreipkite dėmesį, kad negalėsite naudoti vietos virš įrenginio, nes ta vieta skirta pajungimui prie vėdinimo vamzdžio ar kamino.

Stilingas gartraukio dizainas puikiai dera su virtuviniais baldais ir suteikia tam tikrą unikalią išvaizdą. Mūsų asortimentas apima įvairias formas ir dizainą, įskaitant modernius ir kaimiškus stilius.

Mūsų brangi erdvė


Svarbiausia tinkamai išnaudoti virtuvės erdvę, todėl galime apsvarstyti tradicinį ar teleskopinį gartraukį. Kai kurie teleskopiniai gartraukiai labai efektyviai naudoja virtuvės erdvę ir yra labai siauri bei šiuolaikiški ir juose yra patogus jutiklinis ekranas, skirtas greitam buitinio prietaiso veikimui. 5 greičio nustatymai leidžia mums dar efektyviau pritaikyti ištraukimo galią.

Rekomenduojamos prekės