Viskas savo vietose: kaip teisingai laikyti produktus šaldytuve

Produktai aukščiausioje lentynoje


Standartiniuose šaldytuvuose aukščiau reiškia šilčiau. Viršutinės lentynos geriausiai tinka ilgai išliekantiems produktams, įskaitant marinuotus ir konservuotus produktus. Daržovės, vaisiai, sūris, žuvis ir mėsa turėtų būti laikomi žemesnėse lentynose. Sudėkite produktus taip, kad neužblokuotumėte šviesos šaldytuvo viduje. Hansa prietaisuose naudojamas šiuolaikinis LED apšvietimas, kuris užtikrina intensyvų apšvietimą nuo viršaus iki šaldytuvo apačios. „Aukščiau šilčiau“ taisyklė netaikoma šaldytuvams su NoFrost technologija, kadangi kiekviename lygyje yra vienoda temperatūra, nes vėsus oras yra vienodai paskirstytas visoje erdvėje.


Durų lentynėlės buteliams ir padažams

Šaldytuvo durų erdvė puikiai tinka produktams, kurie yra nestandartinio aukščio. Durų lentynėlėse temperatūra yra gana aukšta, todėl nenaudokite jų greitai gendantiems produktams. Tai puiki vieta gėrimams, padažams ir mažiems indams. Daugumoje šaldytuvo durų taip pat yra viršutinė uždaroma lentyna kiaušiniams ir sviestui.
Atkreipkite dėmesį, kad Hansa šaldytuvuose yra reguliuojamos durų lentynėlės, kurias bet kuriuo metu galima pertvarkyti, kad atitiktų produktų aukštį.Stalčių magija


Ištraukiami stalčiai šaldytuvo apačioje yra geriausia vieta laikyti vaisius ir daržoves. Hansa šaldytuvuose yra specialūs VitControl stalčiai, kad jūsų produktai išliktų švieži net du kartus ilgiau negu įprastose lentynose. Taip yra todėl, kad VitControl stalčiuose kontroliuojamas oro drėgmės lygis. Mūsų šaldytuvuose taip pat yra ChillZone dėtuvė, kur temperatūra yra keletą laipsnių žemesnė nei kitose šaldytuvo vietose, o FreshZone dėtuvė, kur temperatūra yra 3⁰ C, puikiai tinka šviežioms žuvims ir kitiems greitai gendantiems produktams.

Rekomenduojamos prekės