Geriausio šaldytuvo paieška

Nuspręskite dėl dydžio ir spalvos. Šiandienos šaldytuvai turi daugybė naudingų funkcijų, kad būtų lengviau gyventi. Svarbiausios iš jų:

Mažai priežiūros

Šiuolaikiniai šaldytuvai ir šaldikliai turi daugybę protingų sprendimų. Vienas iš jų yra NoFrost technologiją, kuri neleidžia šalčiui ir ledui susidaryti ant sienų, todėl jums nereikia nerimauti dėl atitirpinimo. Tai yra dėl nuolatinio vėsaus oro srauto, kuris yra tolygiai paskirstytas įrenginio viduje.
Kai kuriuose Hansa šaldytuvuose taip pat yra atvirų durų signalas ir temperatūros pakilimo pavojaus signalas, kuris įjungiamas, kai vidinė temperatūra tampa per didelė, pvz., dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Lanksti erdvė


Didelis dydis ne visada reiškia didelę talpą. Puodų ir didelių maisto pakuočių sutalpinimas į šaldytuvą – priklauso nuo dėtuvių ir lentynų dydžio bei paskirstymo. Naujuose Hansa šaldytuvuose ir šaldikliuose yra Flexi Space sistema, skirta patogiai išdėstyti šaldytuvo erdvę, kad atitiktų jūsų dabartinius poreikius. Kitas įdomus sprendimas - FreshZone dėtuvė, kurioje palaikoma 0-3⁰ C temperatūra, puikiai tinka trumpalaikiams produktams, pvz., pieno produktams, žuviai ar mėsai. Kitas svarbus dalykas yra stalčiaus dydis. Kai kuriuose Hansa šaldytuvuose yra dideli BigBox stalčiai, į kuriuos galite sudėti sezoninius vaisius, daržoves, mėsą ir paruoštus patiekalus.


Momentinis užšaldymas

SuperCool ir SuperFreeze funkcijos yra ypač naudingos vasarą, užtikrinant, kad maistas, parneštas iš karštos mašinos vasarą greitai atvėstų ir išliktų šviežias ilgiau bei išlaikytų daugiau maistinių savybių. Tiems, kurie mėgsta ledinius šaltus gėrimus, Party funkcija yra labai reikalinga. Įkiškite gėrimus į šaldiklio skyrių, kad jie būtų saugiai atvėsinti bet neužšaldyti.