Šaldytuvai: virtuvės karaliai

Perkant šaldytuvą, turite apsvarstyti, kiek vietos galite jam skirti savo virtuvėje. Tai nustatys bendrus šaldytuvo matmenis: aukštį, plotį ir gylį. Kitas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, ar jūs norite įmontuojamo ar laisvai pastatomo modelio. Ir nepamirškite apie durų kryptį: rankena turi būti lengvai pasiekiama ranka, kad gyvenimas virtuvėje būtų lengvesnis. 

Harmoningai integruotas


Jūs galite pasirinkti šaldytuvą ir šaldiklį, kuris gali būti įmontuotas į baldus, ypač jei norėtumėte panaudoti erdvę virš šaldytuvo. Integruotas įrenginys taip pat puikiai tinka minimalistinėms virtuvėms, kuriose buitinių prietaisų ir įtaisų paviršiai sukuria vienodą ir lygų paviršių.


Išdidžiai stovintis


Jei tiesiog norite pakeisti seną šaldytuvą ir nerimaujate dėl įmontuoto dizaino, galite rinktis laisvai pastatomą modelį. Šiuo atveju vis tiek turite nuspręsti dėl spalvos. Hansa siūlo keletą spalvų, įskaitant baltą ir plieno. Jutiklinio ekrano skydelis papildo vizualinį efektą ir palengvina šaldytuvo naudojimą: jums nereikia atidaryti šaldytuvo norint valdyti visas naudingas funkcijas, tokias, kaip, SuperFreeze, SuperCool ir Holiday funkcijos.


Dideli poreikiai – didelis šaldytuvas

Hansa šaldytuvų asortimentą sudaro įvairių dydžių ir aukščių šaldytuvai, taip pat nedideli vienduriai šaldytuvai ir šaldymo agregatai, standartiniai dvejų durų šaldytuvai (su atskiromis durimis šaldytuvams ir šaldytuvo sekcijoms) bei vienas šalia kito pastatomi šaldytuvai.
Šaldytuvo dydis paprastai priklauso nuo namų ūkio poreikių. Kuo didesnė šeima, tuo didesnio šaldytuvo jums reikės. Didelis šaldytuvas taip pat palengvina gyvenimą, jei norite pirkti dideliais kiekiais ir rečiau apsipirkinėti. Talpios šaldytuvo ir šaldymo sekcijos ypač dviduriuose modeliuose, taip pat yra puikus pasirinkimas, jei neturime rūsio ar sandėlio. Flexi Space sistema, esanti Hansa šaldytuvuose, leidžia patiems tvarkyti šaldytuvo vidų, kad būtų daugiau vietos produktų laikymui.