Vėsiausia vieta namuose

Nebus šalčiau negu yra


Renkantis šaldiklį, atkreipkite dėmesį į šaldiklių klasę, kurią nurodo žvaigždžių simboliai. Kiekviena žvaigždutė reiškia dar minus 6 laipsnius. Visuose Hansa šaldikliuose yra šaldiklių klasė ****, tai reiškia, kad jie gali palaikyti žemesnę nei 24° C temperatūrą, kuri yra tinkama produktų užšaldymui bei saugojimui ilgiau kaip metus.


Priežiūra

Šaldiklio naudojimas nereiškia, kad jį reikia reguliariai atitirpinti. Hansa šaldikliai su NoFrost technologiją užtikrina nepertraukiamą vėsaus oro srautą, kad ledas ir šaltis nesikauptų ant sienų. Tai taip pat reiškia, kad nereikia išiminėti stipriai užšaldyto maisto atitirpinant ir jis nepraras šviežumo.
Kitos išskirtinos savybės Hansa šaldikliuose yra tai, kad saugant maisto produktus, yra įdiegtas atvirų durų ir padidėjusios temperatūros aliarmo signalas, kuris įsijungia, kai vidaus temperatūra yra -13° C, pvz., dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Labai greitas atitirpinimas

Atšildykite sezoninius vaisius ir daržoves su SuperFreeze funkcija. Arba pasinaudokite Party funkcija atšaldydami gėrimus per 10 minučių per patį vakarėlį. Ledo gamintojas taip pat bus labai naudingas – ir tikrai padarys įspūdį jūsų svečiams.

Maksimalus vietos išnaudojimas


Aplaužyti ir apdaužyti šaldiklio stalčiai jau praeityje. Mėgaukitės daugybe vietos pažangiuose Hansa šaldikliuose. BigBox stalčiuose yra pakankamai vietos laikyti didelės apimties produktams ir dar daugybė mažų dėtuvių maistui. Viename BigBox stalčiuje telpa iki 4,000 ledo kubelių ir 1,600 braškių.


Energijos taupymas


Hansa šaldikliai siūlomi įvairių elektros energijos efektyvumo klasių. Mes rekomenduojame A++ klasę, kuri sutaupo iki 40 % daugiau energijos negu A klasė. A ++ veikimas yra ypač nepakeičiamas vasarą, kai vėsinimo sistema veikia daug intensyviau dėl aukštos temperatūros lauke, be to, dažnai atidarinėjamos durys ir įleidžiamas šiltas oras į vidų.

Rekomenduojamos prekės