Patogus gyvenimas: viskas detalėse

Ji kepa, ji valo, ji pasako orus

Pagrindinė orkaitės funkcija yra skrudinti ir kepti. Bet jei ji dar prisimintų daugybę receptų ir pasakytų mums, kad šiandien nereikia skėčio? Visa tai gali Hansa orkaitė. Pirolizės orkaitės valymo funkcija sudegina visus nešvarumus 490 °C temperatūroje, o pažangios programos leidžia naudotis mėgstamais receptais ekrane ir galite kontroliuoti orkaitę net nebūdami namuose. Naudodami sąsają, programuotoją su Wi-Fi tinklu, galite peržiūrėti orų prognozes ekrane.


Lanksti erdvė

Prisitaikymas prie virtuvės buitinių prietaisų tampa praeitimi. Dabar buitiniai prietaisai yra pritaikomi mūsų poreikiams. Štai pavyzdys: su Hansa indukcinės kaitlentės funkcija Flexi Space galite naudoti daugiau kaip vieną puodą ant vienos šildymo zonos. Kita yra tai, kad sustatyti stiklainius ir butelius į šaldytuvą dabar yra lengviau dėl reguliuojamų durų lentynų.


Saugesni nei bet kada


Naudojant naujas apsaugos priemones, naudoti buitinius prietaisus su vaikais lengviau nei bet kada. Hansa dujinės kaitlentės turi Child Lock ir apsauginį liepsnos vožtuvą, o orkaitės tokias savybes kaip Child-proof durų užraktą ir I-cool priekį, kuris neįkaista daugiau negu 35 °C ir visada yra saugus paliesti. Hansa skalbimo mašinos dabar turi apsaugą nuo vaikų tad galima lengvai užrakinti nustatymus, kad jie nebūtų pakeisti.


Didesnė geresnis

Kaip padaryti daugiau vietos indaplovės viduje? Lengviausias būdas yra pridedant trečią padėklą, sprendimas, kuris yra išskirtinėse Hansa indaplovėse. Maxi Space 3 padėklas suteikia pakankamai vietos stalo įrankiams, taip pat ne 10 ar 12, bet 14 indų. Ir pamirškite, kad reikia grūsti mūsų skalbinius į skalbimo mašiną: Hansa skalbimo mašinos dabar yra su didesniais būgnais ir durimis. Tikslas yra sukurti buitinius prietaisus, kuriais yra lengviau ir patogiau naudotis.

Rekomenduojamos prekės