Buitinių prietaisų valymas: lengvas, malonus ir greitas būdas

Išvalykite šaldytuvą per 5 minutes


Kai kurie maisto produktai, kuriuos laikome šaldytuve, įskaitant vaisius ir daržoves, valgomi žali ir nelupti. Užtikrinant, kad šaldytuvas išliktų švarus ir maistas būtų šviežias, turite valyti šaldytuvą mažiausiai kartą per mėnesį. NoFrost technologija tai palengvina, todėl, kad nereikia eikvoti laiko ir energijos atšildant šaldytuvą: vėsus oras paskirstomas tolygiai, kad ledas ir šerkšnas nesusidarytų ant šaldytuvo sienų. Geriausia naudoti natūralias valymo priemones, pvz., 1: 1 vandens ir acto mišinį ar sodą. Tiesiog užpilkite šiek tiek ant kempinės, nuvalykite šaldytuvo sienas ir tada nušluostykite švaria drėgna šluoste.


Švarios ir švytinčios orkaitės

Ar jūsų orkaitėje tvyro degėsių kvapas, ar saldus pyrago kvapas? Yra keletas būdų išlaikyti ją visiškai švarią. Lengviausias yra pirolizės orkaitės valymas, kai ji pati išsivalo įkaisdama iki 490°C ir sudegindama maisto likučius iš labiausiai neprieinamų vietų.
Kitas būdas yra Aqualitic sistema, kai jums reikia įpilti vandens į orkaitės apačią ir nustatyti aukštą orkaitės temperatūrą, kad suminkštintų maisto ir riebalų likučius ir juos būtų lengva nuvalyti. Norint išvalyti riebias skardas ir groteles, sudrėkinkite jas vandeniu ir gerai apšlakstykite soda. Palaukite 15-20 minučių ir nušluostykite švaria drėgna kempine.

Kaitlentės

Keraminių ir indukcinių kaitlenčių valymas yra lengvas: papurkškite specialaus valymo skysčio ant paviršiaus ir sausai nuvalykite. Dujines kaitlentes valyti šiek tiek sunkiau, kadangi reikės pašalinti riebius sukepusius likučius nuo degiklių ir ketaus atramų. Hansa dujinėse kaitlentėse yra plokšti degikliai ir ergonomiški ketaus laikikliai, todėl valyti yra nesunku.

Rekomenduojamos prekės