Skanūs šeimos patiekalai

Galite rinktis iš įvairių rūšių įrangos: laisvai pastatomos viryklės arba įmontuojamos kaitlentės ir orkaitės. Tiek laisvai pastatomos viryklės, tiek kaitlentės gali būti indukcinės, elektrinės keraminės ir dujinės. Tai yra jūsų pasirinkimas. Svarbiausia įsitikinti, kad turite tinkamą kailenčių ar virimo zonų skaičių, tinkamą dažniausiai naudojamiems indams.

Virtuvė atitinkanti jūsų poreikius

Švara yra būtina mažose studijose ir atviro tipo virtuvėse. Tai lengviausia pasiekti su indukcinėmis ir keraminėmis kaitlentėmis. Keraminės viryklės valymas iš esmės yra trunka tik akimirką ir tai yra puikus pasirikimas, jeigu nenorite praleisti daug laiko valydami.

Hansa dujinės kaitlentės yra puikus pasirinkimas gaminimo entuziastams, kadangi yra tinkama dujų kontrolė, didelis degiklių pasirikimas liepsnos kontrolė ir stabilūs ketaus laikikliai, kurie kartu padeda jums gaminti jūsų mėgstamus patiekalus greitai kiekvieną dieną. Su šiomis kaitlentėmis gaminsite kaip virtuvės šefas.

Greitas, tvirtas ir efektyvus!

Pasiekti kulinarinį meistriškumą su Hansa yra daug lengviau. Automatinio uždegimo jungiklis, kuris yra dujinėje kaitlentėje, leidžia greitai uždegti kaitlentę. Dideli Booster ir WOK degikliai, skirti mėsos ir daržovių kepimui dideliuose puoduose arba keptuvėse tikrai užkariauja visų dėmesį.

Įdomi mūsų indukcinių viryklių funkcija yra Bridge funkcija, jungianti dvi kaitinimo zonas, kad būtų sukurtas didelis kaitinimo paviršius. Tai leidžia gaminti net didelėje kepimo keptuvėje.

Hansa orkaitės turi greito įkaitinimo funkciją. Tai leidžia jas įkaitinti iki 150°C per 4 minutes. Maistas dedamas tiesiai į iš anksto įkaitintą orkaitę žymiai sutrumpina gaminimo laiką.

Komfortas ir saugumas

Modernūs Hansa buitiniai prietaisai yra labai saugūs. Geras pavyzdys yra dujų degiklių liepsnos apsauginis vožtuvas, kuris nutraukia dujų tiekimą iškart, kai liepsna užgesta. Galite būti tikri, kad net mažiems vaikams bėgiojant aplink – Child Lock funkcija orkaitėse ir kaitlentėse neleis jų įjungti arba atsitiktinai pakeisti nustatymus. Jeigu norite maksimalios apsaugos, jūs turėtumėte pagalvoti apie indukcinę kaitlentę. Indukcinė technologija naudoja magnetinį lauką ir užtikrina, kad šildomas tik puodas arba keptuvė, o likęs paviršius išlieka vėsus.

Rekomenduojamos prekės