RECEPTAS BLIZGA PATIEKALAI

HANSA INDAPLOVĖ PALENGVINA INDŲ PLOVIMĄ

Ar jūsų indaplovėje yra ribota erdvė?  Hansa indaplovės yra su Flexi Space sistema, kuri leidžia jums pertvarkyti indaplovės vidų, kad atitiktų jūsų individualius poreikius.

Flexi Space

Flexi Space

Lankstus ir lengvas plovimas dėka: Maxi Space 3, Up&Down sistemos ir sulankstomų elementų viršutiniame ir apatiniame krepšeliuose.

Maxi Space3

Maxi Space3

Mes pakeitėme įprastą stalo įrankių krepšelį į lengvai reguliuojamą stalo įrankių stalčių, kuris yra indaplovės viršuje. Tai padidina indaplovės erdvę, taigi jums nereikės nerimauti dėl saugios vyno taurių padėties. Ši funkcija taip pat leidžia patogiau plauti stalo įrankius.

Up&Down sistema

Up&Down sistema

Viršutinio krepšelio reguliavimo sistema neriboja krepšelio reguliavimo galimybių, net kai indaplovė pilnai prikrauta. Tai leidžia jums plauti net didelius indus.

Sulankstomos lentynos viršutiniame krepšelyje

Sulankstomos lentynos viršutiniame krepšelyje

Viršutinio krepšelio elementus galima greitai sulankstyti, kad atsirastų daugiau vietos. Tai padidina naudojimo paprastumą ir plovimo efektyvumą.

Sulankstomos dalys apatiniame krepšelyje

Sulankstomos dalys apatiniame krepšelyje

Norint gauti dar daugiau vietos, galima sulankstyti elementus apatiniame krepšelyje. Taip galite plauti ne tik plokščius indus, bet ir didelius puodus.

HANSA INDAPLOVĖS TAUPO VANDENĮ

Hansa siūlo daugiau patogumo - taip pat sutaupo daugiau vandens.

Hansa indaplovės prieš indų plovimą rankomis

Hansa indaplovės prieš indų plovimą rankomis

Hansa indaplovės naudoja 10 kartų mažiau vandens plaunant 14 komplektų, negu jums prireiktų plaunant tokį patį kiekį indų rankomis

 • Plaunant rankomis sunaudojama iki 107 litrų vandens arba 107 vieno litro vandens buteliai.
 • Mūsų indaplovė sunaudoja tik 10 litrų vandens arba 10 vieno litro vandens butelių.

SPINDINTYS INDAI GARANTUOTI

Spindintys ir švarūs indai yra svarbi kiekvieno valgio dalis. Hansa indaplovės užtikrina puikią plovimo kokybę. Jos saugo indus plaunant ir džiovinant.

3D plovimas

3D plovimas

Puikūs plovimo rezultatai užtikrinami trimis nepriklausomais purškimo lygiais. Vidurinio ir apatinio purkštukų mentės sukasi priešinga kryptimi, kad vanduo patektų net į pačias nepasiekiamiausias vietas. Papildomas viršutinis purkštukas palengvina indų, esančių viršutiniame krepšelyje, plovimą.

Turbo džiovinimo sistema

Turbo džiovinimo sistema

Šios modernios džiovinimo sistemos žymiai pagerina galutinio ciklo efektyvumą. Garas nesikaupia viduje, todėl indai lieka sausi ir švytintys, be dėmių ir nešvarumų.

VISKAS JŪSŲ PATOGUMUI

Jaustis išskirtinai patogiai savo namuose tiesiog būtina. Todėl labai svarbu yra išsirinkti tinkamus virtuvinius prietaisus. Konstruodami savo indaploves Hansa užtikrina geriausią vartotojo patirtį.

Labai tylus veikimas

Labai tylus veikimas

Naujausia technologija, naudojama šių indaplovių gamyboje, reiškia, kad veikiančios indaplovės triukšmo lygis yra itin žemas tik 45 dB. Dabar veikiančios indaplovės garsas neblaškys, jeigu virtuvės erdvė sujungta su kambariu ar svetaine.

Pradžios atidėjimas: 24h

Pradžios atidėjimas: 24h

Ši funkcija paleidžia jūsų prietaisą nustatytu laiku - iki 24 valandų nuo nustatymo pradžios. Tai leidžia naudoti palankesnį nakties elektros energijos tarifą ir taupyti pinigus.

Pusė apkrovos

Pusė apkrovos

Dabar nereikia laukti, kol indaplovė prisipildys. Naudodami Half Load funkciją, galite pradėti plauti net tada, kai jūsų indaplovė yra tik pusiau pakrauta. Tai sutaupys jums laiko, energijos ir vandens.

INDAPLOVĖS

Patogumas jūsų virtuvėje

 • MaxiSpace 3

  Lengvai reguliuojamas stalo įrankių stalčius yra indaplovės viršuje.

 • Up&Down sistema

  Lengvai reguliuojamas viršutinis krepšelis, kurio nereikia nuimti nuo bėgių.

 • Sulankstomos lentynos viršutiniame ir apatiniame krepšelyje

  Sistema leidžia vertikaliai reguliuoti viršutinę ir apatinę lentynas.

 • Aqua Stop

  Tai garantuoja saugumą gedimo atveju.

 • Turbo džiovinimo sistema

  Šios modernios džiovinimo sistemos žymiai pagerina galutinio ciklo efektyvumą. Garas nesikaupia viduje, todėl indai lieka sausi ir švytintys, be dėmių ir nešvarumų.

 • LED vidaus apšvietimas

  Atidarius indaplovės duris, šviesa įsijungia automatiškai.

 • LCD ekranas

  Išplėstinės funkcijos, prieinamos su intuityviuoju meniu.

 • Blue Dot

  Mėlyna lemputė rodo indaplovės veikimo būseną.

 • 3D plovimas

  Trys nepriklausomi purkštukai užtikrina puikius skalbimo rezultatus.

 • Pusė apkrovos

  Jums nebereikės laukti, kol indaplovė bus pilna, kad pradėtumėte ciklą. Tiesiog prikraukite vieną krepšelį arba pusę. Visi purkštukai veikia pakaitomis (nuoseklus režimas). Šis ciklas garantuoja laiko ir pinigų taupymą.

 • Pradžios atidėjimas: 24h

  Pasirinkite tinkamą momentą ir atidėkite indaplovės pradžią net iki 24 valandų.

 • A+++ energijos efektyvumo klasė

  Palyginus su A + energijos klase, klasė A +++ sutaupo apie 20 % reikalaujamos energijos, o tai reiškia, kad kas penktas plovimas yra nemokamas.

Rekomenduojami produktai

Žiūrėti visas indaploves