ŠVIEŽI PRODUKTAI ILGIAU IŠLIEKA ŠVIEŽI

GARANTUOTAS ŠVIEŽUMAS

NoFrost technologija

NoFrost technologija

NoFrost technologija reiškia pažangų šaldymą be drėgmės, šalčio ar ledo. Šis sprendimas susijęs su nuolatine šalto oro cirkuliacija šaldytuvo viduje, kuri neleidžia šalčiui ir ledui kauptis ant sienų. Prietaiso nereikia atitirpinti it produktai ilgiau išlieka švieži.

GUDRYBĖ VĖSINIME

Sveikų ir visaverčių maisto produktų paslaptis yra tinkamas jų laikymas. Hansa šaldytuvai turi funkciją, kuri išsaugo visas maistines savybes ilgiau.

SuperCool funkcija

SuperCool funkcija

Ši funkcija leidžia greitai atšaldyti daugelį produktų. Jūs tikrai įvertinsite šią savybę vasarą. Dėl SuperCool funkcijos maistas išlaiko visą savo skonį, aromatą ir maistinę vertę. Kai pasiekiama užprogramuota temperatūra, funkcija automatiškai išsijungia.

SuperFreeze funkcija

SuperFreeze funkcija

Momentinis užšaldymas. Šis sprendimas sumažina užšaldymo laiką iki minimumo, todėl visi laikomi produktai išlaiko maistinę vertę. Pasiekus nustatytą temperatūrą, funkcija išjungiama automatiškai.

HANSA ŠALDYTUVAI PALENGVIMA MAISTO LAIKYMĄ

Galite tvarkyti šaldytuvo erdvę pagal savo poreikius. Mes siūlome įvairius sprendimus, todėl mūsų šaldytuvai yra patogūs ir efektyvūs. Jūs galite reguliuoti lentynų dydį arba durų dėtuvių auštį ir laikyti maistą specialiose dėtuvėse bei skyriuose. Lankstesnis, nei tikitės!

Lentynų reguliavimas

Lentynų reguliavimas

Didesnė laisvė tvarkyti šaldytuvo vidų. Lentynos yra laisvai reguliuojamos, o specialus kraštas neleidžia išsiliejusiems skysčiams lašėti ant žemiau saugomų produktų.

Reguliuojamos durų lentynos

Reguliuojamos durų lentynos

Maksimalus erdvės panaudojimas ir paprastas reguliavimas. Lentynėles šaldytuvo duryse galite sudėti jums patogiu aukščiu. Tai suteikia erdvę ir lengvą prieigą prie visų produktų.

Butelių lentyna

Butelių lentyna

Lentynos, skirtos gėrimams laikyti horizontaliai, idealiai tinka vėsinti vandeniui ar vynui. Papildomas pranašumas yra tai, kad galite ją išimti ir išvalyti arba nedėti ir sutaupyti vietos šaldytuve.

Erdvios durų lentynos

Erdvios durų lentynos

Durelėse yra specialios lentynos, leidžiančios laikyti didelius butelius ir pakuotes, pvz., 2 litrų sulčių dėžutes.

Durų tvirtinimas dešinėje/ kairėje

Durų tvirtinimas dešinėje/ kairėje

Duris galima sumontuoti, kai reikia, kairėje arba dešinėje pusėje. Tai užtikrins puikų šaldytuvo patalpinimą jūsų virtuvėje.

Lentyna šaldiklio duryse

Lentyna šaldiklio duryse

Patogūs konteineriai šaldytuve siūlo papildomą saugojimo vietą.

KAIP LAIKYTI PRODUKTUS

Hansa šaldytuvuose yra konteineriai, skirti konkretiems produktams. Tai išsaugo maisto šviežumą, skonį ir maistinę vertę ilgiau.

VitControl Plus

VitControl Plus

Šviežias maistas tokiu išlieka tris kartus ilgiau! VitControl Plus leidžia jums sukurti specialią aplinką, kuri puikiai tinka jūsų vaisiams ir daržovėms. Patogu pakoreguoti drėgmę, kad atitiktų jūsų saugomų produktų poreikius. Fresh Pad dėklo įdėjimas į dėžę leidžia orui laisvai cirkuliuoti. Tai sudaro papildomą apsaugą produktams, kurie tiesiogiai nesiliečia prie apačios. padėklą galima lengvai pašalinti ir plauti indaplovėje, taigi labai paprastą jį laikyti švarų.

Šviežumo zonos

Šviežumo zonos

Temperatūra stalčiuje svyruoja nuo 0° iki 3°. Tai puikios sąlygos produktams, tokiems kaip šalta mėsa arba sūris, kuriems reikalinga žema laikymo temperatūra.

Atšaldymo zona

Atšaldymo zona

Idealiai tinka mėsos ir žuvies laikymui. Temperatūra stalčiuje yra 3-4°C žemesnė negu kitos šaldytuvo dalyse. Dėl specialaus slankiklio, jūs galite kontroliuoti drėgmė slygį jo viduje.

Vaisių ir daržovių dėtuvė

Vaisių ir daržovių dėtuvė

Puiki vieta saugoti vaisius ir daržoves. Ji atskiria juos nuo kitų produktų kvapo ir leidžia jiems ilgiau neprarasti jų skonio ir maistinių savybių.

BigBox stalčius

BigBox stalčius

Dėl BigBox stalčiaus jūs galite efektyviausiai naudoti vidinę šaldiklio erdvę.

ŠALDYTUVAI

Laikykite, kaip jums patinka

NoFrost technology
 • Jutiklinis valdymas

  Tikras šaldytuvo valdymo centras - nustatykite visas jums reikalingas funkcijas.

 • SuperCool funkcija

  Ši funkcija leidžia greitai atvėsinti daugybę produktų. Šį sprendimą ypač įvertinsite vasarą. Dėl SuperCool funkcijos maistas išlaiko visą savo skonį, aromatą ir maistinę vertę. Kai pasiekiama užprogramuota temperatūra, funkcija automatiškai išsijungia.

 • SuperFreeze funkcija

  Greitas ir efektyvus būdas įšaldyti, sumažina laiką, reikalingą produktų įšaldymui iki minimumo. Kai pasiekiama užprogramuota temperatūra, funkcija automatiškai išsijungia.

 • Atostogų funkcija

  Naudinga, kai ilgą laiką nenaudojate šaldytuvo. Tai apsaugo nuo temperatūros pokyčių šaldytuve, išlaikant pastovią 12 ° C temperatūrą, apsaugant nuo nemalonių kvapų ir kartu mažinant energijos suvartojimą. Ši funkcija veikia tik šaldytuvo skyriuje ir neturi įtakos šaldikliui.

 • Temperatūros pakilimo signalas

  Jei šaldiklio arba šaldytuvo temperatūra yra per didelė dėl elektros energijos tiekimo problemų ar kitų veiksnių, įjungiama temperatūros padidėjimo signalizacija ir ekrane pasirodo specialus simbolis

Rekomenduojami produktai

Žiūrėti visus šaldytuvus