Sukūrė:

HANSA REIŠKIA KEPIMO MALONUMĄ

SVEIKESNI IR SKANESNI PATIEKALAI

Sveika mityba – gyvenimo pagrindas. Todėl „Hansa“ orkaitėse įdiegtos funkcijos, kurios palengvina skanių ir sveikų patiekalų gaminimą.

„Baking Pro“ sistema

„Baking Pro“ sistema

Idealiai apkepęs ar iškepęs patiekalas – tai ne tik gaminimo įgūdžių dalykas. Pirmiausia būtina turėti tinkamą orkaitę. Su BakingPro System™ funkcija nereikia rūpintis, kad pyragas netolygiai iškepęs ar kepsnys per sausas!  Tiksliai ir tolygiai paskirstoma šiluma ir temperatūra visoje orkaitės kameroje. 

„FullSteam“

„FullSteam“

Išbandykite visiškai naują gaminimo garuose funkciją „Hansa“ orkaitėse, kad įsitikintumėte, kokie skanūs ir sveiki gali būti patiekalai, pagaminti mūsų įrenginiuose. Geresnis skonis ir tekstūra, neprarandant vertingų vitaminų ir mikroelementų, su specialiu garo generatoriumi ir tiksliu garo purškimu – generatoriaus sistema purškia garus ir tolygiai juos paskirsto orkaitėje, kad kepsnys būtų tobulai iškepęs. Garinėje orkaitėje gaminamo patiekalai būna pilni skonių ir sveikų maistinių medžiagų! 

„SoftSteam“

„SoftSteam“

„SoftSteam“ kepa garais, kurie padeda tešlai kilti, kad patiekalai atrodytų ir būtų nuostabūs kas kartą. Užtenka tik įpilti truputį vandens ant padėklo orkaitės apačioje. Garai padeda duonos tešlai kilti, kad būtų geresnės ir puresnės konsistencijos, nerizikuojant, kad duona bus perdžiūvusi. „SoftSteam“ funkcija puikiai tinka kitiems patiekalams pašildyti, kad išsaugotų jų sultingumą.

„SlowCooking“ – lėtas gaminimas

„SlowCooking“ – lėtas gaminimas

Dabar su „SlowCooking“ funkcija paruošti sveiką patiekalą bus dar lengviau. Gaminkite lėtai žemoje temperatūroje. Taip kepami patiekalai būna skanesni, sultingesni ir nepraranda maistinių medžiagų. Valgykite skanius patiekalus ir gyvenkite sveikai!    

UŽTIKRINAMA, KAD SKANIAI APSKRUS IR IŠKEPS

Kepti prabangius pyragus ir sultingą mėsą yra tikras menas. Kad kepsnys tinkamai apskrustų ir iškeptų, būtina pasiekti tam tikrą pastovią temperatūrą. Naujausi „Hansa“ orkaitėse pritaikyti sprendimai padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Net kepant orkaitėje keliais lygiais

Net kepant orkaitėje keliais lygiais

Pakeista konstrukcija leidžia tolygiai paskirstyti šilumą po visą orkaitę. Dabar galime iš karto pagaminti dideles porcijas, kad patiekalas būtų tolygiai paskrudęs ir vienodai iškepęs. Temperatūra lieka stabili visoje orkaitėje, todėl galime būti tikri, kad net sudėtingiausi patiekalai (ir suflė) pavyks idealiai. 

Pašildymas per 3 minutes

Pašildymas per 3 minutes

Vis skubate ir niekam neturite laiko? Ši funkcija leidžia greitai įkaitinti orkaitę iki norimos temperatūros. 150 °C temperatūra orkaitės viduje pasiekiama vos per 3 minutes! Šią funkciją galima įjungti prieš pašaunant patiekalą į orkaitę, todėl galime būti tikri, kad viskas iškeps laiku! 

XXL talpa

XXL talpa

Šioje 77 litrų orkaitėje galima iškepti per 100 keksiukų per vieną kartą! Lengvai galima džiovinti vaisius ir grybus, taip pat apkepti ar kepti keliais lygiais vienu metu.
* Yra 60 cm pločio orkaitėse ir modeliuose su šoniniais lentynėlių laikikliais.

Platus temperatūros spektras nuo 30 °C iki 280 °C

Platus temperatūros spektras nuo 30 °C iki 280 °C

Neįkainojamas universalus maisto gaminimo vadovas. Todėl siūlome platų temperatūros diapazoną, kuri leidžia įvairiais būdas ir greitai pagaminti įvairių patiekalų. 30 °C – ideali temperatūra mielinei tešlai kildinti. 40–50 °C – ideali temperatūra mėsai atšildyti. 200 °C – galima greitai iškepti sluoksniuotos tešlos patiekalą, o 280 °C – mėgstamą picą. Mėgaukitės patogumu!  

Daugiau kepimo lygių

Daugiau kepimo lygių

Šešiuose orkaitės lygiuose galima džiovinti vaisius ir grybus, taip pat kepti keliais lygiais vienu metu.

KAD LENGVA BŪTŲ VALYTI

„Hansa“ orkaitės ne tik duoda puikių rezultatų, bet ir palengvina valymą, kad būtų greita ir veiksminga.

KAD LENGVA BŪTŲ VALYTI

Hansa orkaitės ne tik pateikia puikius rezultatus, bet ir padeda greitai ir efektyviai ją valyti.

KAD LENGVA BŪTŲ VALYTI

KAD LENGVA BŪTŲ VALYTI

Pirolizinis valymas

Pirolizinis valymas

Pirolizinis valymas – automatinis, veiksmingas ir visiškai saugus būdas valyti orkaitę be valiklių. Viskas dėl specialių durelių apsaugų. Orkaitė įkaitinama iki 480 °C, todėl pašalinamos visos dėmės, net tos sudėtingiausios, susidariusios iš riebalų. Dėl pirolizinio valymo orkaitės nereikia valyti rankiniu būdu. Nebereikės švaistyti pinigų valymo priemonėms ir padės sutaupyti brangaus laiko. 

Katalizinis valymas

Katalizinis valymas

Jau nusibodo šveisti orkaitę? Turime išeitį! „Hansa“ orkaičių šoninė ir galinė sienelės padengtos akytomis katalizinėmis plokštėmis. Akytoje struktūroje suyra nešvarumų ir riebalų dalelės. Katalizinėms plokštėms išvalyti užtenka valandą orkaitėje įjungti 250 °C. Valymas tampa malonus ir patogus. 

„SmellCatalyst“

„SmellCatalyst“

Ventiliatoriaus viršūnėje įrengtas kvapų katalizatorius sudegina riebalų ir nešvarumų daleles aukštoje temperatūroje kepant, kad nepasklistų po virtuvę. Daugiau jokio siaubingo pridegusio maisto kvapo, jokių riebalų kvapų. Mėgaukis švaros aromatu. Iš orkaitės nesklinda riebalų lašeliai, kurie teršia baldus ar užuolaidas. Papildomas privalumas – mažiau valymo. 

Uždaroji viršutinė durelių juosta

Uždaroji viršutinė durelių juosta

Visi žinome, kaip sunku išvalyti visas tas sunkiai pasiekiamas vietas! Ne „Hansa“ orkaitėse! Uždaroji viršutinė durelių juosta saugo nuo dulkių ir nešvarumų. Taip pat galima ją lengvai išimti, jeigu prireikia labiau išvalyti. Grynas patogumas!

Valymą palengvinanti durelių konstrukcija

Valymą palengvinanti durelių konstrukcija

„Hansa“ orkaičių durelėse įrengti specialūs spūsčiukai, kurie leidžia greitai ir lengvai nuimti dureles. Atleidus spūsčiukus, dureles galima nuimti ir saugiai išvalyti. Leidžia lengviau pasiekti orkaitės vidų.    

KEPIMO PAGALBININKAS

„Hansa“ orkaitės paverčia maisto gaminimą patrauklesniu ir palengvina gaminimą. Mūsų įrenginių funkcijos ir savybės padeda atlikti kasdienius, su maisto gaminimus susijusius darbus.

„OpenUp!“ – Automatinis durelių atidarymas

„OpenUp!“ – Automatinis durelių atidarymas

Kaip atidaryti orkaitės dureles, kai rankose kepimo skarda? Durelės turėtų atsidaryti pačios! „Hansa“ supranta kasdienius vartotojų poreikius. Užtenka švelniai paliesti rankenėlę, galima ir alkūne, ir orkaitės durelės atsidaro automatiškai! Unikalus ir labai patogus sprendimas, nes „Hansa“ – praktiškas patogumas mūsų kasdieniame gyvenime. Dabar galima dar labiau mėgautis savo virtuve! 

Paruoštos kepimo programos

Paruoštos kepimo programos

Ši funkcija leidžia sutaupyti brangaus laiko. Paruoštos kepimo programos parengtos bendradarbiaujant su profesionaliais virtuvės šefais. Galima greitai pagaminti bet kokį patiekalą ir nereikia galvoti, kiek jį reikia gaminti ir kokia reikalinga temperatūra pagal patiekalo rūšį ir dydį. Tai už Jus padarys Jūsų orkaitė! Ir rezultatas visada būna idealus!  

„SoftOpen & Close“

„SoftOpen & Close“

Toks sprendimas neleidžia staiga atidaryti ar užtrenkti orkaitės durelių!  Vyriuose įrengti specialūs ribotuvai, kurie automatiškai sulėtina durelių judėjimą, kol jos visiškai atidaromos ar uždaromos. „Soft Close & Open“ – komfortas ir saugumas virtuvėje. 

Šilumos zondas

Šilumos zondas

Tikriausia kiekviena yra tekę pjauti ar badyti kepsnį, kad patikrintum, ar jau tinkamai iškepė. Su šilumos zondu niekada daugiau nereikės to daryti . Užtenka šilumos zondą įkišti į patiekalą ir valdymo skyde nustatyti reikiamą temperatūrą. Šilumos zondas ypač praverčia kepant mėsą. Nereikia baimintis, kad patiekalas išorėje sudegs, o viduje neiškeps!

„HANSA“ ORKAITĖS – LENGVA IR SAUGU GAMINTI

Virtuvė – namų širdis ir kartu šeimos gaminamo maisto siela. Todėl taip svarbu, kad visuose įrenginiuose būtų naudojami draugiški ir saugūs sprendimai.

Vėsus orkaitės stiklas – 35 °C

Vėsus orkaitės stiklas – 35 °C

„Hansa“ orkaičių išorinio stiklo temperatūra niekada neviršija 35 °C! Įrengta speciali vėdinimo kanalų sistema, kuri kartu su aušinimo ventiliatoriumi užtikrina nenutrūkstamą šalto oro srautą tarp durelių stiklų. Žema išorinio stiklo temperatūra leidžia atidžiai stebėti kepamą patiekalą, nesibaiminant nudegti! 

Apšviečiama rankena

Apšviečiama rankena

Svečiai vėluoja, o maistas vėsta... Dabar orkaitės likutinė šiluma leidžia baigus kepti toliau laikyti patiekalą orkaitėje šiltą ir laukti vėluojančių svečių. Stilinga, apšviečiama rankenėlė rodo orkaitės temperatūrą. Apšvietimas įjungiamas gaminant ir išjungiamas, kai temperatūra nukrinta žemiau 40 °C. Tai padeda išvengti ir nudegimų. Stilinga, skanu ir saugu. 

Teleskopiniai bėgeliai

Teleskopiniai bėgeliai

Specialūs teleskopiniai bėgeliai palengvina įdėti ir ištraukti iš orkaitės karštus ir sunkius patiekalus. Tai papildomas apsaugos nuo nudegimų būdas.

Valdymo skydo blokavimas

Valdymo skydo blokavimas

Turbūt kiekvienam yra tekę bent kartą netyčia įjungti ar išjungti orkaitę ar visiškai pakeisti jos parinktis. „Hansa“ orkaitėse įrengtas valdymo skydo blokavimas, kuris riboja šią riziką. Viskas vienu spragtelėjimu. Blokavimas saugo, kad netyčia nebūtų pakeistos parinktys, ir leidžia valyti valdymo skydą, net jeigu orkaitė įjungta.       

ENERGIJOS TAUPYMAS

Energijos klasė

Energijos klasė

Hansa orkaitėse panaudoti ekologiški sprendimai, padedantys taupyti pinigus. A energijos klasė reiškia, kad apsaugosite gamtą ir sumažinsite savo elektros energijos sąskaitas. Pažangios A+ klasės orkaitės leidžia sutaupyti 42 kWh, lyginant su A klasės prietaisais ir galima nemokamai pagaminti:

 • 168 porcijas keksiukų

  168 porcijas keksiukų

 • 20 porcijų mėsos

  20 porcijų mėsos

 • 13 porcijų vištienos

  13 porcijų vištienos

SĖKMINGO KEPIMO IR SKRUDINIMO RAKTAS

Hansa orkaitės palengvina kasdienio maisto ruošimą. Naudokite jas kepimui ir skrudinimui, tokiu būdu, kokiu mėgstate.

Programavimas

Programavimas

Ar norėtumėte patogiai ir be rūpesčių nustatyti orkaitę? Su Hansa tai paprasčiausias dalykas pasaulyje. Tinkamai suprogramuotas valdymo centras yra jūsų partneris virtuvėje. Su jomis jūs gausite norimus rezultatus, o jų papildomos funkcijos paįvairina jūsų laiką virtubėje.

ORKAITĖS

Patogūs sprendimai skaniam maistui

Energijos efektyvumo klasė A
 • Tty programuotojas - Intuityvus laikmatis

  Valdymo skydelis, kuris jungia jautrų ekraną su tradiciniais jungikliais, yra intuityvus ir labai paprastas naudoti. Pagerintas originaliu ir stilingu apšvietimu, jis tampa unikaliu ir patraukliu dizaino elementu. Lygus valdymo skydelis leidžia lengvai ir patogiai pasirinkti ir reguliuoti šilumos nustatymus, o orkaitės naudojimas tampa dar paprastesnis. Valdymo skydelyje taip pat yra užraktas nuo vaikų, greita išankstinio įkaitinimo funkcija ir temperatūros jutiklis.

 • Child Lock

  Neleidžia vaikams įjungti prietaiso, todėl jūs ir jūsų šeima išvengsite atsitiktinių nudegimų. Užraktas nuo vaikų taip pat neleidžia vaikams keisti parametrų, kai prietaisas naudojamas.

 • Apšviesti jungikliai

  Apšviesti jungikliai yra išskirtinis madingo dizaino ir funkcionalumo derinys. Tuo pačiu metu apšvietimas formuoja patrauklų dekoratyvinį elementą ir pateikia informaciją apie prietaiso veikimą.

 • Apšviesta rankenėlė

  Dekoratyvinis elementas kartu yra ir praktinis informacijos šaltinis apie prietaiso veikimą. Apšviesta orkaitės rankena yra išskirtinio madingo dizaino ir funkcionalumo derinys.

 • I-cool front

  Unikali aušinimo sistema orkaitės duryse paima kaštą orą iš erdvės tarp orkaitės durų stiklų ir, naudodama ventiliatorių, išpučia karštą orą į išorę, taip atvėsinamos durys iki saugaus lygio. Šis vėsinimo procesas remiasi refleksinio stiklo panaudojimu. Maksimali priekinių durų įkaitimo temperatūra siekia 35° C, kai orkaitė įkaitinama iki 180° C. Mėgaukitės laiku, kurį praleidžiate savo virtuvėje, be baimės nudegti!

 • Temperatūros zondas

  Mėsos zondas tiksliai matuoja maisto temperatūrą jo viduje. Kai nustatyta temperatūra pasiekiama, orkaitė automatiškai išsijungia ir duoda garsinį įspėjimą.

 • 10 orkaitės funkcijų

  Apatinis ir viršutinis šildytuvas, grilis, grilis ir viršutinis šildytuvas (supergrill), viršutinis šildytuvas, apatinis šildytuvas, konvekcija, konvekcija ir apatinis šildytuvas (pica), ventiliatorius ir viršutinis bei apatinis šildytuvas, greitas pašildymas, atšildymas

 • Veidrodinio stiklo durys

  Priekis yra su veidrodinio stiklo apdaila, kad jūsų prietaisas atrodytų elegantiškas ir modernus.

REKOMENDUOJAMOS PREKĖS

ŽIŪRĖTI VISAS ORKAITĖS