Maža virtuvė - didelės galimybės

Paprasčiausias būdas padidinti jūsų virtuvę – sujungti ją su kambariu. Virimo zoną galima atskirti nuo gyvenamosios zonos praktiška virtuvės sala, kuri taip pat suteikia papildomų daiktų saugojimo zonų ir yra puiki vieta sumontuoti kaitlentę. Virš jos galite sumontuoti modernų kamino tipo salos gartraukį iš Hansos, kad jis ištrauktų visus dūmus, garus ir blogus kvapus.

Virtuvės išplanavimas


Jeigu virtuvės sujungti su kambariu nėra galimybės, turite pasirinkti tinkamą virtuvės išplanavimą. Galerijos ir L formos tipas geriausiai tinka siauroms virtuvėms. Didesnėse virtuvėse spinteles galima sustatyti viena prieš kitą prie priešingų sienų su minimaliu 120 cm praėjimu viduryje.


Spintelės per visą aukštį

Svarbus yra kiekvienas centimetras, kai erdvė yra ribota, todėl galima sumontuoti spinteles per visą aukštį, kad būtų daugiau vietos sudėti virtuvės rakandams, indams ar kitiems virtuvės reikmenims, ypač tiems, kurių dažnai nenaudojate. Taip pat yra naudingi ištraukiami krepšiai, kuriuose galite laikyti konservus ir kitas atsargas.


Žemo lygio funkcionalūs virtuvės prietaisai

Įmontuojami buitiniai prietaisai, tokie, kaip šaldytuvai ir orkaitės puikiai tinka virtuvėse, sujungtose su kambariu ir leidžia naudoti vietą po ir virš jų. Virtuvės fasadų spalva taip pat yra svarbus veiksnys, nes šviesūs, lygūs fasadai daro kambarį optiškai didesniu. Sujungtoje virtuvėje/kambaryje jie yra puikus gyvenamosios aplinkos dekoras.

Valgymo zonos


Net mažoje virtuvėje turėtų būti erdvė valgyti visiems kartu. Vienas įdomus sprendimas yra maži, sulankstomi stalai, kurie gali būti pritvirtinti prie sienos. Natūraliai šviesioje virtuvėje taip pat galima išplėsti palangę, paversdami ją staleliu dviem.

Rekomenduojamos prekės