Viskas apie vandenį skalbimui

Mažiau vandens, daugiau pasitenkinimo


Ne visos skalbimo mašinos pagamintos vienodai. Du buitiniai prietaisai su tuo pačiu būgno dydžiu gali turėti skirtingą vandens suvartojimo lygį. Pavyzdžiui, Hansa skalbimo mašinose, nustatytoje medvilnės programoje, naudojama tik 39 litrai vandens 40 ir 60 ° C temperatūroje, o senesni modeliai naudoja net 50 litrų. Vidutinis metinis vandens suvartojimas Hansa skalbimo mašinose yra nuo 9,000 iki 10,000 litrų, o senesniuose modeliuose sunaudojama 2-2,5 karto daugiau. Tai gali sumažinti jūsų sąskaitą už vandenį net šimtais eurų per metus.


Taupymas vyksta skalbiant

Įsigyjant modernų, vandenį taupantį modelį, svarbu atkreipti dėmesį į skalbimo mašinos „elgesį“. Pirmoji taisyklė: skalbkite tik surinkę atitinkamą skalbinių kiekį. Perkrova gali padidinti vandens ir elektros sunaudojimą ir skalbimo rezultatai gali būti nepatenkinami. Tai taip pat yra viena dažniausių mašinų gedimų priežasčių. Venkite pridėti per daug ar per daug mažai drabužių. Norint dar labiau sumažinti išlaidas, galima rankiniu būdu išplauti kai kurias sudėtingesnes dėmes iš anksto nustačius plovimo ciklą žemesnėje temperatūroje...


Ar turite nerimauti dėl vandens?


Skalbimui naudojamas vanduo veikia ir skalbimo mašiną, ir skalbimo rezultatus. Kietasis vanduo gali lemti didesnį ploviklio suvartojimą ir skalbiniai nebus labai švarūs. Tai taip pat gali pakenkti skalbimo mašinų komponentams, įskaitant išleidimo žarną, šildytuvą ar net būgną. Galima išbandyti vandens kietumą naudodami namų bandymo rinkinius. Kietam ir vidutinio kietumo vandeniui gali būti naudingos specialios kalkių pašalinimo priemonės. Kitas geras sprendimas yra žarnos filtro įrengimas.