Šeimos skalbimo mašina

Didėli ir maži poreikiai

Megztiniai, kombinezonai, kelnės, suknelės, patalynė, staltiesės, rankšluosčiai... gali atrodyti, kad reikia kelių mašinų, kad viską išskalbtų. Žinoma, jei nerandate pakankamai didelės. Hansa skalbimo mašinos dabar gaminamos su didesniu 8 kg talpos pakrovimo būgnu (didelis gylis) ir didelėmis durimis, kad lengviau pakrautumėte skalbinius. Jose taip pat yra Child Lock, kurią galima įjungti nuspaudus ir palaikius du mygtukus, kad vaikai negalėtų keisti jokių nustatymų.

Turėdami mažus vaikus, turite plauti daug purvinų drabužių. Užuot įsigiję tonas skalbimo miltelių ir dėmių valiklio, galite nusipirkti skalbimo mašiną, kuri taupo ploviklius. Aqua Ball funkcija uždaro drenažo talpą, kad sumažėtų skalbimo miltelių praradimas ir būtų užtikrintas maksimalus jų naudojimas. Tai reiškia mažiau ploviklio, o skalbiniai yra išskirtinai švarūs. Siekiant dar didesnio efektyvumo, Aqua Stream funkcija užtikrina papildomą vandens cirkuliaciją su plovikliu per vieną skalbimo ciklą.


Anti-alerginė programa taip pat gali būti naudinga, kad apsaugotumėte jautrią vaikų odą. Su papildomais skalavimo ciklais ji sumažina pavojų arba dirginimą, kurį sukelia ploviklis.Puikiai tinka greitam gyvenimo būdui

Jeigu tikrai norite išnaudoti savo laisvą laiką tinkamai, turėtume atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko reikia kiekvienam skalbimo ciklui pabaigti. Dėka Reduce time funkcija daugiau nebereikia praleisti visos popietės skalbiant skalbinius. Trumpiausia programa Hansa skalbimo mašinose trunka nuo 12 iki 15 minučių, kad būtų galima greitai išskalbti suknelę ar marškinius, kuriuos tik vieną kartą dėvėjote.

Su pradžios atidėjimo programa taip pat galima nustatyti reikalingą skalbimo pradžios laiką, kad ir 2 valandos iki grįžimo namo po darbo. Jeigu aktyvuosite Easy ironing funkciją, specialus būgno ciklas sumažins raukšles, todėl galėsite pasiruošti darbui per kelias minutes.

Rekomenduojamos prekės