Vanduo ir indaplovė - puikus duetas

Plaunant indus ir keptuves rankomis galima sunaudoti iki 107 litrų* vandens per dieną, taip pat išdžiūsta rankų oda bei užtrunkate daug laiko. Sprendimas nusipirkti indaplovę yra akivaizdus, kadangi galite daug sutaupyti. Bet koks tas taupymas?

Sutaupykite iki 97** litrų vandens

Vienas skalbimo ciklas – priklausomai nuo Hansa indaplovės dydžio – sunaudoja nuo 8.5 iki 10 litrų vandens. Tą patį indų kiekį plaudami rankomis, sunaudosite iki 107 litrų vandens! Net ir plaunant puodus ir indus kriauklėje karštu vandeniu sunaudojama daug vandens, kuris brangiai kainuoja t.y. beveik 3 kartus brangiau už šaltą vandenį!

Akivaizdu, kad jūs norite sutaupyti, bet ar tai įmanoma, nes indaplovė naudoja elektros energiją – ji taip pat brangi? Indaplovė naudoja elektrą vandens pašildymui, bet jeigu jūs pirksite A+++ klasės buitinį prietaisą, galite tikėtis rimtai sutaupyti lyginant su A klase, A+++ klasės buitinis prietaisas naudoja 93 kWh mažiau. Galite naudoti šią energiją, kad užvirintumėte elektrinį virdulį – net iki 540 kartų – arba paprasčiausiai sumokėkite mažesnes jūsų elektros energijos sąskaitas.


Vanduo kontroliuojamas


Nerimaujate, kad indaplovė gali užtvindyti jūsų virtuvę? Tik ne Hansa! Mūsų indaplovės turi specialią apsaugą: Aqua Stop sistemą, kuri neleidžia vandeniui išbėgti iš indaplovės. Jūs galite būti tikri, kad įvykus netikėtam gedimui nei jūsų, nei kaimynų namai nebus užtvindyti.

Vandens kietumas ir indų plovimo mašinų saugumas

Pirmą kartą jungiant indaplovę, patikrinkite vandens kietumą savo namuose. Tai lengvai padarysite patys, naudojant popieriaus vandens kietumo testerį.  Jūsų vandens iš čiaupo kietumas yra vidutinis, jeigu kalcio karbonato (CACO3) koncentracija kubiniame decimetre viršija 180. Kuo šis dydis yra didesnis, tuo vanduo kietesnis. Kodėl turėtumėte patikrinti, kokio tipo vandenį jūs naudojate? Žinodami tai, galite pritaikyti indaplovės nustatymus, kad atitiktų vandens tipą bei įsitikintumėte, kad visada pridėjote atitinkamą kiekį tinkamų skalbimo druskų.

Ar mes atsakėme į visus jūsų klausimus? Tikimės, kad jūs nekantraujate pasimėgauti Hansa indaplove savo namuose.

* Indų plovimas rankomis buvo patikrintas namų sąlygomis, tačiau duomenys apie kai kuriuose namų ūkiuose gali skirtis.
** Vienas skalbimo ciklas apima indų rinkinį, įskaitant desertinę lėkštę, pietų lėkštę, dubenėlį, lėkštelę, stiklinę, šakutę, peilį, šaukštą ir šaukštelį. Jame taip pat gali būti nedidelė serviravimo lėkštelė, lėkštė ir samtis.

Rekomenduojamos prekės