5 gerų indaplovių savybės

Aukšta energijos klasė

Kaip galima išplauti daugybę indų su mažiausiomis energijos sąnaudomis – ar tai įmanoma? Aukštos energijos klasės garantuoja mažą elektros energijos suvartojimą, tai reiškia didesnį efektyvumą, o jūs mokate mažiau, tačiau tausojate aplinką. Efektyviausios indaplovės yra A klasės, turinčios vieną, du ar tris pliusus. A +++ aukščiausios energijos klasės indaplovė naudoja tik 0,83 kWh vienam skalbimo ciklui. Palyginti su A klasės indaplove, tai reiškia, kad sutaupysite net 93 kWh per metus. Ką gausite? Galėtumėte suplakti 6200 kokteilių rankiniu maišytuvu. Arba tiesiog sumokėkite mažesnę sąskaitą už elektros energiją. Ar tai ne šaunu? 

Mažas vandens suvartojimas

Ekologija ir taupymas – veikia kartu jūsų labui. Aukščiausios klasės indaplovės užtikrina aukštos kokybės plovimą kartu su mažu vandens suvartojimu. Priklausomai nuo modelio, vartojimas gali svyruoti nuo 9 iki 15 litrų. Tai tiesiogiai susiję su kaina – ji mažesnė nei plaunant rankomis. Rankiniu būdu norint išplauti 14 patiekalų rinkinių reikia daugiau nei 100 litrų vandens ir 3 kWh energijos. Tą patį galite padaryti ir Hansa indaplovėje, kurioje naudojama tik 10 l vandens ir mažiau nei 1 kWh. Renkantis indaplovę, ieškokite modelių, kurie sunaudoja nedidelį vandens kiekį, tuo pačiu užtikrinant aukštą plovimo efektyvumą. Venkite mokėti dideles sąskaitas; Vietoj to mėgaukitės puikiais ir švariais indais.

Lankstumas pakraunant 

Jūs pasirenkate, kaip organizuoti erdvę. Flexi Space funkcija leidžia lengvai pritaikyti indaplovės vidų, kad tilptų didesni indai. Tačiau kartais gali tekti plauti ne pilnai pakrautą kiekį, tada galite naudoti Half Load funkciją. Kas tai yra? Jūs pakraunate tik vieną padėklą, o indaplovė veikia tik tokiu lygiu. Naudojant nuoseklią purkštuvų eilę, visi nešvarumai yra veiksmingai pašalinami, naudojant mažai vandens. Jūs galite plauti indus, kai tik norite.

Praktinė įranga

Ar jums reikia indaplovės, kurios vidų galite pertvarkyti? Atraskite tai su Hansa. Su reguliuojamu stovo aukščiu, papildomu stalo įrankių ir sulankstomais stalčiais, indaplovės talpa gali būti padidinta, jeigu reikia. Viršutinė Maxi Space 3 stalo įrankių stalčius suteikia daugiau vietos apatiniame stalčiuje, o sulankstomos apatinio stalčiaus dalys leidžia plauti didelius indus ir puodus. Tai taip pat galima padaryti ir viršutiniame stove. Papildomos pasirinktys Hansa indaplovėse garantuoja plovimo paprastumą ir greitį visose situacijose.

Apsauga nuo perpildymo

Ši indaplovės funkcija užtikrina saugų naudojimą, nes ji apsaugo nuo atsitiktinio potvynio virtuvėje. Hansa indaplovėse šį vaidmenį atlieka Aqua Stop sistema, kuri automatiškai atjungia vandenį nuo tiekimo. Taigi, net jei indaplovė sugenda, iš jos neteka vanduo, taigi nėra potencialiai pavojingų trumpųjų jungimų pavojaus, o jūsų grindys lieka švarios ir sausos.
Nepamirškite šių 5 pagrindinių indaplovės funkcijų ir galite būti tikri, kad perkate tikrai gerą indaplovę.

Rekomenduojamos prekės