Švaros technologija: naujos indų plovimo funkcijos

Taika, ramybė ir švarūs indai

Šeimoms su vaikais, indų plovimo mašina gali būti dar vienas triukšmadarys, su kuriuo reikia kovoti, tačiau nebūtina dėl to nerimauti. Hansa indaplovės yra gaminamos su Logic Drive varikliu, kiuris yra daug efektyvesnis. Jie sukelia mažiau triukšmo ir tarnauja ilgiau.

Dėmės ant stiklinių? Daugiau jokių rūpesčių! Mūsų modernūs sprendimai gerokai padidina plovimo proceso kokybę ir efektyvumą. Sistema, išleidusi garą iš vidaus, palieka sausus, blizgius, be dėmių indus, todėl jums patiks puikiai išplauti indai.

Daugiau vietos – daugiau išplausite

Negalite sutalpinti visų indų savo indaplovėje? Ar vietos paieška aukštoms taurėms sukelia galvos skausmą? Hansa indaplovėse esantis modernus Maxi Space 3 stalčius žymiai padidina turimą erdvę. Mes pakeitėme tradicinį stalo įrankių krepšį stalčiumi, kuris yra indaplovės viršuje, todėl dabar galite lengvai plauti aukštas stiklines ir stalo įrankius. Dabar indų plovimas bus daug lengvesnis – ypač po vakarėlių ir pasisėdėjimų su šeima bei draugais.

Maxi Space 3 nėra vienintelė Hansa indaplovių inovacija. Speciali Party programa puikiai tinka trapiems indams, tokiems kaip taurės. Jūs sugaišite tik 27 minutes plaudami indus 30°C temperatūroje ir sutaupysite laiko, vandens bei elektros energijos. Hansa indaplovės yra A+++ energijos klasės, tai yra, elektros energijos sunaudojimas yra labai mažas lyginant su A klase, sutaupote iki 120 ciklų per metus, todėl mokėsite mažiau už vandenį bei elektrą.

Funkcijų ženklai

Kai indaplovė įjungta, jos būsena rodoma ant grindų – tai yra dėl Blue Dot išmaniosios funkcijos. Kai indaplovė baigia nustatytą programą, šviesa mirksi ir tada išsijungia, pranešdama jums, kad ciklas yra baigtas. 

Vis dar galvojate, ar pirkti indaplovę? Galite neabejoti, kad modernios Hansa technologijos indaplovėse palengvins jūsų gyvenimą, sutaupys laiko ir pinigų.