LENGVAS IR SAUGUS GAMINIMAS

„HANSA“ KAITLENTĖS PALENGVINA GAMINIMĄ

Gaminimo entuziastai yra kūrybingi, bet juos riboja jų vaizduotė. „Hansa“ savo indukcinėse kaitlentėse įdiegė sprendimus, kurie suteikia visišką laisvę virtuvėje.

„Hob&Go“

„Hob&Go“

Tiesiog padėkite puodą ant kaitlentės ir pradėkite gaminti. Pastačius puodą bet kurioje kaitlentės vietoje automatiškai aktyvuojama atitinkama kaitinimo zona. Paskiau užtenka nustatyti norimą kaitimo galią. Dar niekada gaminimas nebuvo toks intuityvus!

„EasySelect“

„EasySelect“

Ar norėtumėte vienu metu gaminti keliuose induose? „EasySelect“ funkcija leidžia nedelsiant nustatyti ir reguliuoti kiekvienos kaitimo zonos galią jai skirtu valdymo skydu. 4 kaitimo zonos? 4 valdymo skydai! Niekas nepervirs, neprisvils ar nepridegs, nes viso to galima laiku išvengti! Paprasta, švaru ir patogu!

Laiko jungiklis

Laiko jungiklis

Galima nustatyti kaitlentės veikimo trukmę. Praėjus nustatytam laikui, kaitlentė automatiškai išjungia kaitimo lauką ir pasigirsta garso signalas. Dabar galima naudoti įrenginio minučių skaitiklį kiaušinių virimo trukmei matuoti. Su „Hansa“ kaitlentėmis minkštas kiaušinis niekada nebus kietas. Naudokitės galimybe visiškai valdyti laiką!

GREITAS GAMINIMAS ANT KAITLENTĖS

Patikimas pagalbininkas virtuvėje – tikras privalumas. Dabar jau žinosite, kur rasti tokį pagalbininką – „Hansa“ sukūrė indukcines kaitlentes, kurios paspartina ir supaprastina gaminimo procesą.

„FlexiSpace“

„FlexiSpace“

Tikriausia daug kartų pasitaikė, kad indas netiko pagal kaitimo zoną. Dabar indo dydis ir forma neturi reikšmės! Priešingai nei kitose rinkoje siūlomose indukcinėse kaitlentėse, „Hansa“ įrenginių indukcinės ritės yra ne apvalios, o stačiakampės, todėl išnaudojamas visas kaitlentės paviršius. Didesnis kaitimo paviršius – daugiau galimybių! 

„AutoBridge“

„AutoBridge“

Šis sprendimas atskiras kaitimo zonas sujungia į vieną didelę kaitimo zoną. Tai daroma nustatant indo ar keptuvės dydį ir apibrėžiant, kiek kaitimo zonų būtina aktyvuoti. Tokiu būdu kaitimo zonos dydis pritaikomas pagal puodo dydį. Tai pagerina virimo efektyvumą ir patogumą. Naudoti šią kaitlentė yra labai intuityvu!

„CheckPot“

„CheckPot“

Jeigu nesate tikras, ar indas tinkamas naudoti ant indukcinės kaitlentės, tai galima patikrinti su „CheckPot“ funkcija. Pastatykite indą ant kaitimo lauko ir leiskite kaitlentei patikrinti, ar turinį galima pašildyti visa galia.

KAD BŪTŲ SAUGIAU

Gaminimas kartu – tai puikus būdas drauge leisti laiką. Dabar galima gaminti tikrus skanėstus kartu su vaikais – nesijaudinant dėl jų saugumo.

„ActionLED“

„ActionLED“

Vienas žvilgsnis ir jau aišku, kuris kaitimo laukas įjungtas, ar „Bridge“ funkcija aktyvuota! Ir visa tai dėl stilingo LED apšvietimo po kaitlentės paviršiumi, ten, kur yra užrašai. Apšvietimas įjungiamas kaskart, kai paliečiamas jutiklis. Palengvinkite sau gyvenimą, kai tai įmanoma!   

Apsauga nuo vaikų

Apsauga nuo vaikų

Paprasta netyčia įjungti ar išjungti kaitlentę, kai virtuvėje dėmesys nukreipiamas į įvairius darbus. Ypač jeigu namuose yra vaikų. Siekiant sumažinti šią riziką, „Hansa“ kaitlentėse įrengtos specialios apsaugos. Užtenka įjungti blokavimą, kad būtų galima viską kontroliuoti. Saugu visiems namiškiams! 

„HeatControl“

„HeatControl“

Ši funkcija rodo, kad nuėmus indus, kaitlentės laukas yra karštas. Kai temperatūra viršija 60 °C, valdymo skyde atsiranda „H“ raidė. Nuo 45 °C iki 60 °C temperatūros rodoma „h“ raidė. Tebūnie virtuvėje saugu!

Apšviečiama briauna

Apšviečiama briauna

Praktiška elegancija ir saugumas. Šie žodžiai idealiai atspindi šios funkcijos pobūdį. Įjungus kaitlentę, kaitlentės priekyje atsiranda subtilus briaunos apšvietimas. Apšvietimas užgęsta, kai kaitlentė atvėsta. 

PATOGUMAS – VISADA SVARBIAUSIA

Bet kuris maisto gaminimo entuziastas žino, kad tai yra daug laiko reikalaujanti veikla ir jai būtinas visiškas atsidavimas. „Hansa“ indukcinėse kaitlentėse siūlomi paprasti sprendimai, kurie palengvina kasdienį valgių gaminimą.

3 paruoštos virimo programos

3 paruoštos virimo programos

Kam eksperimentuoti su virimo temperatūra ir eikvoti laiką, rizikuojant, kad ims bėgti iš puodų ar prisvils patiekalas? „Hansa“ kaitlentėse naudojamas sprendimas, kuris leidžia greitai nustatyti reikiamą temperatūrą. 42 °C – ideali temperatūra sviestui ar šokoladui lydyti. 70 °C – sriuboms ir padažams pašildyti. 94 °C – makaronams ir ryžiams virti. Mėgaukitės patogumu!

„PowerBooster“

„PowerBooster“

Neeikvokite laiko virtuvėje, jeigu galite jį skirti poilsiui! Tai Jums padaryti padės „PowerBooster“ funkcija, kuri padidina kaitimo galią ir leidžia greičiau gaminti patiekalus. Vandenį galima užvirti greičiau nei per 3 minutes! Trumpiau verdant ar kepant prarandama mažiau maistinių medžiagų. Greita ir sveika!

„Stop&Go“

„Stop&Go“

Prireikė trumpam išeiti iš virtuvės? Naudinga „Stop&Go“ funkcija išjungia visas aktyvias zonas ir kartu įsimena jų parinktis. Grįžus užtenka dar kartą paliesti jutiklį ir įjungti kaitlentę. Indukcinės zonos veiks taip, kaip ir anksčiau.

„PowerChoice“

„PowerChoice“

Nesate tikras dėl Jūsų namų įrengto tinklo? „PowerChoice“ leidžia tai išspręsti: galima perjungti iš vienos fazės į trijų fazių tinklą. Taip pat galima rinktis iš keturių maksimalių energijos sąnaudų lygių, net jau įrengus kaitlentę. Naujosios parinktys įsimenamos, kol vėl pakeičiamos. Dabar galima saugiai naudoti visas kaitimo zonas vienu metu, nesijaudinant, kad suveiks saugikliai.

INDUKCINĖS KAITLENTĖS

Pasirinkite šiuolaikišką maisto gaminimą

 • Nuožulnūs šoniniai kraštai

  Nuožulnūs kraštai yra elegantiško dizaino dalis.

 • Slankiojantis jutiklio valdymas

  Nuolatinis maitinimo koregavimas pakeitė ankstesnį žingsnis po žingsnio metodą. Ši išplėstinė funkcija supaprastina operaciją ir daro jūsų virtuvę patogesne vieta. Tiesiog palieskite slankiklį, kad nustatytumėte norimą šildymo lygį.

 • Apšviestas priekinis kraštas

  Elegantiškai apšviestos kaitlentės kraštai pateikia informaciją apie prietaiso veikimo būseną. Jeigu kaitlentė veikia, kraštai šviečia. Kaitlentės apšvietimas taip pat yra puikus dekoratyvinis elementas, kuris suteikia šiuolaikišką išvaizdą jūsų virtuvei.

 • Likutinės šilumos indikatorius

  Likutinės šilumos indikatorius įspėja vartotojus, kad šildymo zona vis dar karšta, nors ji buvo išjungta. Ši funkcija leidžia jums virti saugiai ir labai patogiai.

 • Automatinis užvirinimas

  Puikiai tinka patiekalams, kuriuos pirmiausia reikia greitai virti, tada kaitinti arba skrudinti. Lėtas virimas - ši funkcija automatiškai sumažina šildymo zonos temperatūrą nustatytu laiku.

 • Laikmatis

  Jūs galite nustatyti kiekvienos atskiros darbo vietos virimo laiką.

 • Schott Ceran

  Dėl novatoriško vokiečių gamybos proceso, kurį sukūrė ir patentavo SCHOTT, visos keraminės kaitlentės yra gaminamos be arseno ar sunkiųjų metalų. Šis unikalus sprendimas pasaulyje užtikrina išmatuojamą naudą aplinkai. Po jų ilgos eksploatacijos laikotarpio, keraminės kaitlentės gali būti perdirbamos ir naudojamos kaip statybinė medžiaga.

 • 4xBooster

  Padidėjusi šilumos energija zonoje reiškia, kad paruošite maistą greičiau.

 • Apjungimo funkcija

  Ši funkcija ypač naudinga, jei naudojate dideles keptuves. Apjungimo funkcija leidžia sujungti dvi šildymo zonas ir valdyti jas vienu metu.

REKOMENDUOJAMOS PREKĖS

ŽIŪRĖTI VISAS INDUKCINES KAITLENTES