TYLUS HEROJUS VIRTUVĖJE

GARANTUOTAS KOMFORTAS

Booster

Booster

Gatraukis veikia padidintu režimu kelias minutes. Tai leidžia pašalinti visus orkaitės,  indaplovės arba kepimo ir virimo kvapus. Tai pakylėja virtuvę.

TYLA VEIKIMO METU

Labai mažas triukšmo lygis

Labai mažas triukšmo lygis

Ar svajojate apie tyliai veikiantį gartraukį savo virtuvėje? Dabar tai įmanoma. Dauguma Hansa gartraukių veikia labai tyliai, net 49 dB. Tai leidžia atsipalaiduoti savo gyvenamojoje erdvėje, net jeigu gartraukis veikia virtuvėje, sujungtoje su gyvenama erdve.

VISKAS DĖL KOMFORTO

Siekdami maksimalaus komforto, Hansa aprūpino savo gartraukius savybėmis, kurios pagerina jūsų patirtį virtuvėje. Jie aptinka kvapus, automatiškai įsijungia ir išsijungia bei reguliuoja itraukimo galią, kad ši atitiktų kvapo intensyvumą.

Sumanus kvapo jutiklis

Sumanus kvapo jutiklis

Tiesiog pradėkite gaminti ir jūsų gartraukis įsijungs automatiškai, tinkamai sureguliuodamas galingumą ir laiką. Tai yra veiksmingas būdas pašalinti nemalonius kvapus iš jūsų virtuvės.

Automatinis išjungimas

Automatinis išjungimas

Nustatykite darbo laiką, kurio reikia norint paruošti tam tikrą patiekalą, o kai jį nustatysite, galite tiesiog išeiti iš virtuvės. Viryklės gartraukis automatiškai išsijungs, kai laikas baigsis.

ESTETIKA IR ELEGANCIJA

Projektuodami Hansa gartraukius mes užtikrinome jų funkcionalumą, bet mes taip pat pasirūpinome jų elegantišku dizainu.

LED apšvietimas

LED apšvietimas

Sukuria unikalią atmosferą virtuvėje. LED apšvietimas yra naujausias sprendimas, kuris suteikia stiliaus ir elegancijos. Kita naudinga savybė - mažesnis elektros energijos suvartojimas ir dėl to sumažėja jūsų elektros energijos sąskaitos.

Halogeninis apšvietimas

Halogeninis apšvietimas

Hansa gartraukiuose yra halogeninis apšvietimas,  skirtas pagerinti funkcionalumą. Su galimybe įjungti šviesą neįjungiant gartraukio, jūsų virtuvė įgyja dar vieną šviesos šaltinį, kurio galima ir nenaudoti gaminant valgį.

GARTRAUKIŲ ĮVAIROVĖ

Hansa siūlo platų gratraukių pasirinkimą - salą, dūmtraukio, teleskopinį ir universalų. Gartraukiai kiekvienam pagal poreikius.

"Salos" gartraukiai

Puikiai tinka virtuvės salai. Jie garantuoja efektyvų kvapo ištraukimą bei yra virtuvės puošmena.

Kamino tipo gartraukiai

Kamino tipo gartraukiai

Dėl savo išvaizdos jie prisideda kurdami unikalią virtuvės atmosferą. Išskirtinis dizainas ir našumas užtikrina jūsų pasitenkinimą ir komfortą.

Teleskopiniai gartraukiai

Teleskopiniai gartraukiai

Gartraukis virš viryklės yra praktiškai nematomas. Jis puikiai tinka kiekvienai virtuvei.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Hansa užtikrina kokybę, efektyvumą ir taupymą. Štai kodėl mūsų gartraukiai mažina energijos suvartojimą ir sumažina elektros energijos sąskaitas.

Energijos reitingas

Energijos reitingas

Hansa gatraukiai yra lengvi, A ir net A+ energijos klasės, kuri yra draugiška aplinkai ir jūsų piniginei. Užtikrinamas jų didelis našumas ir energijos vartojimo efektyvumas.

Gartraukiai

Ramybė dizaino stiliumi

 • LED apšvietimas

  Moderniausia plataus kampo LED apšvietimo sistema padidina prietaiso estetinę vertę ir garantuoja unikalią virtuvės atmosferą.

 • Išmanus kvapo jutiklis

  Sumani sugerties funkcija leidžia gartraukiui automatiškai įsijungti; greitis ir laiko tarpas priklauso nuo jūsų poreikių ir virtuvės erdvės.

 • Automatinis išjungimas

  Kai kuriuose gartraukiuose yra automatinio išjungimo parinktis. Gartraukiai su LCD ekranais naudoja laikmatį, kad kontroliuotų išsijungimo laiką ( tarpai nuo 10 iki 60 minučių, 10 minučių intervalais). Gartraukiuose be ekrano, kuriuose yra laikmatis, atidėtas išsijungimas vyksta po 15 minučių nuo funkcijos pradžios. Funkcijos aktyvinimas parodomas LED ekrane mirksėjimu. Rezultatas: patogi funkcija, leidžianti "be priežiūros" atsikratyti likusių kvapų bei dūmų.

 • Jutiklio kontrolė

  Dėl jutiklinio valdymo taikymo, kontrolinį skydelį labai lengva naudoti ir skaityti.

 • LED ekranas

  Tai rodo ventiliatoriaus darbo nustatymą. Naudodami laikmačio funkciją galite nustatyti momentą, kai gartraukis automatiškai išsijungia.

РЕКОМЕНДУЕМЫЕ ПРОДУКТЫ

Посмотреть все вытяжки