Sukūrė:

MODERNŪS SPRENDIMAI IR TRADICINIS STILIUS

PADARYKITE DAUGIAU SU HANSA

XXL talpa 50 cm

XXL talpa 50 cm

Hansa viryklės siūlo daugiau galimybių. 50 cm pločio prietaisai yra su 66 l talpos orkaitėmis su maksimalia vidine erdve. Tai leis jums pagaminti didelius patiekalus.

SAUGUMO SUMETIMAIS

I-cool front

I-cool front

Tai užtikrina saugumą ir apsaugo nuo nudegimų. Trigubas stiklas ir specialioji aušinimo sistema sumažina durelių temperatūrą iki 35 ° C, kai orkaitė pašildoma iki 180 ° C. Dabar galite stebėti maistą, kurį ruošiate, iš labai arti.

GERESNIAM VALYMUI

Hansa viryklėse naudojami sprendimai, leidžiantys lengvai ir be rūpesčių išvalyti visus paviršius.

Valymas garais

Valymas garais

Greitas orkaitės valymo būdas. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įpilti 0,5 l vandens į orkaitės dugną ir įjungti valymo funkciją arba rankiniu būdu nustatyti laiką ir temperatūrą. Vandens garas pateks net į labai sunkiai pasiekiamas vietas, palengvindamas susikaupusių nešvarumų valymą.

Kataliziniai įdėklai

Kataliziniai įdėklai

Savybė, padedanti išlaikyti jūsų orkaitę švarią. Įdėklai neleidžia riebalams ir nešvarumams prilipti prie orkaitės sienų arba patekti į sunkiai pasiekiamas išpjovas. Galimybė keisti šiuos įdėklus palengvina orkaitės naudojimą.

Lengvai valoma durų sistema

Lengvai valoma durų sistema

Orkaitės stiklą galima lengvai pašalinti neišardant visų durų. Tai leidžia plauti stiklą rankomis arba indaplovėje.

Apšviesti spaudžiami - traukiami jungikliai

Apšviesti spaudžiami - traukiami jungikliai

Valdymo jungikliai su apšviestomis piktogramomis. Jie palengvina orkaitės naudojimą valymą. Kitas privalumas yra jų dizainas.

HANSA VIRYKLĖS PALENGVINA MAISTO GAMINIMĄ

Siekdami patenkinti jūsų lūkesčius, Hansa pasiūlė savo viryklėms sprendimus, kurie palengvina virimą ir daro jį įdomesniu.

Click&Go sistema

Click&Go sistema

Greitas būdas pertvarkyti orkaitės vidų ir pritaikyti jį prie savo poreikių. Kreiptuvai, su pilno ištraukimo ir  sustabdymo funkcija, lengva pašalinti.

Receptai ant durų

Receptai ant durų

Praktinis vadovas ant orkaitės durelių. Tai suteikia informacijos apie reikiamą temperatūrą ir skirtingų valgių paruošimo laiką. Esminiai virtuvės patarimai, lengvai prieinami.

Greitas išankstinis įkaitinimas

Greitas išankstinis įkaitinimas

Su šia funkcija orkaitės išankstinio kaitinimo laikas yra minimalus. 150° C temperatūra pasiekiama per 4 minutes.

Ta ir Ts programavimai

Ta ir Ts programavimai

Laikmačiai leidžia laisvai nustatyti apdailos ir atšildymo laiką. Trys valdymo mygtukai leidžia lengvai programuoti.

Orkaitės apšvietimas

Orkaitės apšvietimas

Dėl orkaitėje esančio apšvietimo, jūs visada galite patikrinti patiekalus, neatidarinėdami orkaitės durelių.

Automatinis uždegimas rankenėlėje

Automatinis uždegimas rankenėlėje

Dujų viryklės yra su automatiniu uždegimu. Viskas, ko reikia, yra pasukti valdymo jungiklį, o pasirenkamas degiklis automatiškai įsijungia.

KAITLENČIŲ ĮVAIROVĖ

Hansa siūlo daugybę virtuvinių kaitlenčių. Galite rinktis iš indukcinių kaitlenčių, dujinių kaitlenčių bei elektrinių kaitlenčių.

Indukcinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės

Laisvai statomos viryklės  su indukcinėmis kaitlentėmis sujungia modernumą ir efektyvumą su tradicinių viryklių privalumais. Indukcinė kaitlentė yra pats paprasčiausias, saugiausias ir ekonomiškiausias būdas ruošti maistą.

Keraminės kaitlentės

Keraminės kaitlentės

Keraminės kaitlentės yra labai paprastos naudoti, be to, jos yra labai funkcionalios. Jos lengvai patenkina jūsų individualius poreikius.

Dujinės kaitlentės

Dujinės kaitlentės

Dėl lengvos liepsnos kontrolės, šios kaitlentės yra profesionalių virėjų pasirinkimas. Hansa aprūpino jas apsauginiais įtaisais, kurie yra labai saugūs.

Elektrinės kaitlentės

Elektrinės kaitlentės

Puikus sprendimas namų ūkiuose, kuriuose nėra dujų.

Mišrios kaitlentės

Mišrios kaitlentės

2-in-1 sprendimai, apimantys du energijos šaltinius. Jos yra skirtos patenkinti reikliausių vartotojų poreikius ir suteikia daugiau lankstumo.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Energijos klasė

Energijos klasė

Hansa viryklėse naudojami ekologiški sprendimai, kurie padės sutaupyti laiko ir pinigų. A-energijos įvertinimas reiškia  natūralios aplinkos apsaugą ir elektros energijos sąskaitų mažinimą, o pažangūs A+ klasės prietaisai leidžia sutaupyti 42 kWh, lyginant su A klasės įranga. Tai verčia į nemokamą virimo:

 • 68 porcijomis keksas

  68 porcijomis keksas

 • 20 porcijas mėsos

  20 porcijas mėsos

 • 13 dalių vištiena

  13 dalių vištiena

VIRYKLĖS

Modernumas tradicinėje virtuvėje

 • XXL talpa

  Iki 66 l talpos orkaitė 50 cm pločio viryklėse.

 • Apšviesti spaudžiami - traukiami jungikliai

  Elegantiški ir ergonomiški jungikliai leidžia išlaikyti valdymo skydelį švarų. Traukiami - spaudžiami elementai neužsiteršia. Nuo šiol valdymo skydelis bus ne tik funkcionalus, bet ir švarus.

 • Kataliziniai įdėklai

  Orkaitės šoninių sienelių intarpai palengvina valymą deginant riebalų nuosėdas.

 • Lengvai valoma durų sistema

  Dėl naujos durelių konstrukcijos yra saugu lengvai ištraukti orkaitės stiklą ir nereikia nuimti visų durų. Dviejų durų spaustukų, kurie yra durų viršuje, naudojimas reiškia, kad jums nereikia jokių įrankių ir galite tai padaryti pats. Dabar labai lengva palaikyti švarą orkaitėje.

 • CoolDoor3

  Dėl veidrodinio stiklo intarpo trijų sluoksnių duryse, žymiai sumažinama išorinio durų paviršiaus temperatūra. Orkaitės priekis išlieka daug šaltesnis ir saugesnis.

 • Stalčius ant ritininių kreiptuvų

  Stalčius po orkaite ant ratukų juda lengvai ir yra puiki vieta indams, puodams ir keptuvėms susidėti.

 • Likutinės šilumos indikatorius

  Likutinės šilumos indikatorius įspėja vartotojus, kad šildymo zona vis dar karšta, nors ji buvo išjungta. Ši funkcija leidžia jums virti saugiai ir labai patogiai.

 • Veidrodinio stiklo durys

  Priekinio veidrodinio stiklo apdaila išlaiko jūsų buitinį prietaisą elegantišką ir modernų.

 • Prailginta zona

  Tai leidžia šildyti įvairaus skersmens keptuves; priklausomai nuo indo dydžio, gali būti įjungta vidinė arba išorinė HiLight zona, kurios dydis 12/18 cm, galia 0,8 / 1,7 kW.

 • Labai ryškus halogenas

  Orkaitės halogeninis apšvietimas orkaitės ertmės gale, rodo aiškų gaminamo patiekalo vaizdą.

 • Garinis valymas

  Dėl itin lygaus emalio struktūros, valymas yra greitas, lengvas ir efektyvus. Tiesiog įpilkite 0,5 l vandens į orkaitės kepimo skardą, nustatykite temperatūrą iki 50 ° C įprastu režimu ir palikite 30 minučių arba įpilkite vandens ir įjunkite ekrano "Clean" funkciją ekrane. Kai garas prasiskverbia ir suminkština nešvarias orkaitės sieneles, galite nuvalyti jas drėgna šluoste arba kempine, kad jos švytėtų.