Sukūrė:

HANSA REIŠKIA KEPIMO MALONUMĄ

SVEIKESNIAM IR GERESNIAM SKONIUI

Sveika mityba yra vienas iš gyvenimo pagrindų. Todėl Hansa orkaitės turi funkcijų, kurios leidžia lengviau paruošti skanų ir sveiką maistą.

Gaminimo garuose programos

Gaminimo garuose programos

Orkaitės su garų programomis puikiai tinka visiems, kurie vertina sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Garuose ruošti patiekalai yra skanūs ir sultingi, jie taip pat išsaugo maistines savybes. Visi galės mėgautis skaniais ir kvapniais patiekalais.

Lėtas virimas

Lėtas virimas

Lėtas gaminimas yra puiki sveikos gyvensenos formulė. Jį iš karto pamėgsta tie, kurie laikosi sveikos ir subalansuotos mitybos principų ir vertina lengvą maistą. Patiekalai yra ruošiami naudojant vandens vonios metodą, kuris padaro keptą mėsą sultinga ir minkšta.

SKANUS SKRUDINIMAS IR KEPIMAS GARANTUOTI

Gebėjimas iškepti puikius pyragus ir keptą sultingą mėsą yra tikras menas. Sėkmingo skrudinimo ir kepimo paslaptis pasiekiama dėl fiksuotos temperatūros. Hansa orkaitės padės pasiekti geriausių rezultatų, naudojant naujausius sprendimus.

Stabili orkaitės temperatūra

Stabili orkaitės temperatūra

Hansa orkaitės palaiko pastovią temperatūrą per visą procesą, kuris yra būtinas gaminant sudėtingus ir reiklius patiekalus tokius kaip biskvitai ar morengus.

Karšto oro cirkuliavimas

Karšto oro cirkuliavimas

Tai užtikrina tolygią šilumos cirkuliaciją aplink patiekalą orkaitėje. Ši funkcija naudoja ventiliatoriaus ir žiedinių šildymo elementų derinį. Tai užtikrina vienodą temperatūros pasiskirstymą orkaitėje,  kad būtų pasiekta sėkmingų rezultatų.

Didelis temperatūrų diapazonas

Didelis temperatūrų diapazonas

Temperatūrų diapazonas nuo 30° C iki 280° C yra pilnai reguliuojamas, kad tiktų ruošiamam maistui. Mažesnės temperatūros puikiai tinka švelniam pašildymui ir leidžia tešlai pakilti, o aukšta temperatūra yra tinkama kepti mėsai arba picai.

LENGVAM VALYMUI

Hansa orkaitės ne tik pateikia puikius rezultatus, bet ir padeda greitai ir efektyviai ją valyti.

LENGVAM VALYMUI

Hansa orkaitės ne tik pateikia puikius rezultatus, bet ir padeda greitai ir efektyviai ją valyti.

VALYMO PATIRTIS

VALYMO PATIRTIS

Orkaitės valymas pirolizės būdu

Orkaitės valymas pirolizės būdu

Sprendimas taupantis jūsų pinigus ir laiką. Naudojant labai aukštą orkaitės temperatūrą iki 490° C, organinės medžiagos suskyla ir transformuojasi į lengvai išvalomus pelenus. Pirolizės valymo metu nebūna jokio kvapo ir pilna apsauga užtikrinama  įvairiais apsauginiais įtaisais, įskaitant specialų durų užraktą. Keturių sluoksnių orkaitės durų stiklas neleidžia priekinei daliai įkaisti. Pirolizė yra greičiausia ir veiksmingiausia rinkoje parduodama orkaitės valymo metodika. Jos metu nenaudojami plovikliai ir taupomas laikas, sugaištas valant kampus.

Aqualytic sistema

Aqualytic sistema

Tai lengvas, greitas ir be rūpesčių orkaitės valymas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti 0,5 l vandens ant orkaitės dugno, nustatyti 90° C temperatūrą 30 minučių arba tiesiog įjungti valymo funkciją. Vandens garas pateks net į sunkiai pasiekiamas vietas ir suminkštins ant sienelių susikaupusius nešvarumus, bus lengviau juos nuvalyti. Be to orkaitėje naudojamas specialus, lengvai valomas emalis apsaugo nuo nešvarumų sukibimo su paviršiumi. Norint turėti švytinčią orkaitę, tiesiog nuvalykite ertmę drėgna šluoste arba kempine.

Kataliziniai įdėklai

Kataliziniai įdėklai

Savybė, padedanti išlaikyti jūsų orkaitę švarią. Įdėklai neleidžia riebalams ir nešvarumams prilipti prie orkaitės sienelių ir susidaryti nuosėdoms grioveliuose. Galimybė pakeisti įdėklus užtikrina patogumą.

Lengvai valoma durų sistema

Lengvai valoma durų sistema

Orkaitės durų stiklas greitai ir lengvai nuimamas nenuimant ar išardant durų. Šio sprendimo dėka stiklą galite plausti rankomis ar net indaplovėje.

HANSA ORKAITĖS PALENGVINA KEPIMĄ

Virtuvė yra namų širdis ir bendra šeimos vieta maisto gaminimui. Štai kodėl gyvybiškai svarbu, kad visi buitiniai prietaisai būtų lengvai valdomi ir saugūs.

Flexi Space ertmė

Flexi Space ertmė

Orkaitė suderinta su jūsų poreikiais. Click&Go kreiptuvai su pilno ištraukimo ir sustabdymo funkcija leidžia pritaikyti orkaitės vidų, pagal užduotį bei leidžia ištraukti paruoštą patiekalą be rizikos nudegti. Komponentai yra išmontuojami, tad juos lengva išvalyti.

Pro Baby sistema

Pro Baby sistema

Vaikams draugiški sprendimai. Siekdami patenkinti vartotojų poreikius, mes siūlome sistemą, kuri gerokai padidins jūsų virtuvėje esantį saugumą, ypač gaminat maistą, kai vaikai yra šalia.

Child Lock

Child Lock

Užraktai neleis jūsų vaikui atidaryti, įjungti ar keisti orkaitės nustatymų.

I-cool front

I-cool front

Aušinimo sistema, kuri traukia šiltą orą ir sumažina kaitrą orkaitės priekinėje dalyje. Kai buitinis prietaisas įkaitinamas iki 180° C, temperatūra priekinėje orkaitės dalyje yra tik 35° C. Vaikai gali gėrėtis kepamomis gėrybėmis iš arti.

Stabilūs teleskopiniai kreiptuvai

Stabilūs teleskopiniai kreiptuvai

Specialūs teleskopiniai kreiptuvai su sustojimo ir ištraukimo funkcija leidžia lengvai įdėti ir išimti karštus ir sunkius indus iš orkaitės. Tai yra papildoma apsaugos nuo nudegimų forma.

Kvapo katalizatorius

Kvapo katalizatorius

Katalizatorius, sumontuotas ant ventiliatoriaus išmetimo angos žymiai sumažina verdamo maisto kvapus. Taigi, jei kažkas atsitiktinai prisviltų, jūsų virtuvėje nepasklis dūmai ar nemalonus kvapas.

JŪSŲ SKRUDINIMO IR KEPIMO PAGALBININKAS

Hansa orkaitės daro kepimą jaudinančiu ir palengvina maisto ruošimą. Šios savybės bei funkcijos padeda kasdieniame maisto ruošime:

Iš anksto nustatytos kepimo programos

Iš anksto nustatytos kepimo programos

Viskas, ką reikia padaryti, tai išsiaiškinti ko jūs norite, tada pasirinkite tinkamą programą. Orkaitė  pati sureguliuos atitinkamą patiekalo ruošimo temperatūrą ir laiką.

Naudotojo programos

Naudotojo programos

Orkaitė leidžia įvesti ir išsaugoti savo nustatytus parametrus, kurie palengvina mėgstamų patiekalų ruošimą. Jums nebereikia naršyti internete ar vartyti receptų knygų norint rasti mėgstamą receptą.

Receptai ant durelių

Receptai ant durelių

Receptai pateikiami ant orkaitės durelių yra parengti naudoti - juose pateikiama informacija apie gaminimo temperatūrą, lygį gaminimo laiką konkrečiam patiekalui.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Energijos klasė

Energijos klasė

Hansa orkaitėse panaudoti ekologiški sprendimai, padedantys taupyti pinigus. A energijos klasė reiškia, kad apsaugosite gamtą ir sumažinsite savo elektros energijos sąskaitas. Pažangios A+ klasės orkaitės leidžia sutaupyti 42 kWh, lyginant su A klasės prietaisais ir galima nemokamai pagaminti:

 • 168 porcijas keksiukų

  168 porcijas keksiukų

 • 20 porcijų mėsos

  20 porcijų mėsos

 • 13 porcijų vištienos

  13 porcijų vištienos

SĖKMINGO KEPIMO IR SKRUDINIMO RAKTAS

Hansa orkaitės palengvina kasdienio maisto ruošimą. Naudokite jas kepimui ir skrudinimui, tokiu būdu, kokiu mėgstate.

Programavimas

Programavimas

Ar norėtumėte patogiai ir be rūpesčių nustatyti orkaitę? Su Hansa tai paprasčiausias dalykas pasaulyje. Tinkamai suprogramuotas valdymo centras yra jūsų partneris virtuvėje. Su jomis jūs gausite norimus rezultatus, o jų papildomos funkcijos paįvairina jūsų laiką virtubėje.

ORKAITĖS

Patogūs sprendimai skaniam maistui

Energijos efektyvumo klasė A
 • Tty programuotojas - Intuityvus laikmatis

  Valdymo skydelis, kuris jungia jautrų ekraną su tradiciniais jungikliais, yra intuityvus ir labai paprastas naudoti. Pagerintas originaliu ir stilingu apšvietimu, jis tampa unikaliu ir patraukliu dizaino elementu. Lygus valdymo skydelis leidžia lengvai ir patogiai pasirinkti ir reguliuoti šilumos nustatymus, o orkaitės naudojimas tampa dar paprastesnis. Valdymo skydelyje taip pat yra užraktas nuo vaikų, greita išankstinio įkaitinimo funkcija ir temperatūros jutiklis.

 • Child Lock

  Neleidžia vaikams įjungti prietaiso, todėl jūs ir jūsų šeima išvengsite atsitiktinių nudegimų. Užraktas nuo vaikų taip pat neleidžia vaikams keisti parametrų, kai prietaisas naudojamas.

 • Apšviesti jungikliai

  Apšviesti jungikliai yra išskirtinis madingo dizaino ir funkcionalumo derinys. Tuo pačiu metu apšvietimas formuoja patrauklų dekoratyvinį elementą ir pateikia informaciją apie prietaiso veikimą.

 • Apšviesta rankenėlė

  Dekoratyvinis elementas kartu yra ir praktinis informacijos šaltinis apie prietaiso veikimą. Apšviesta orkaitės rankena yra išskirtinio madingo dizaino ir funkcionalumo derinys.

 • I-cool front

  Unikali aušinimo sistema orkaitės duryse paima kaštą orą iš erdvės tarp orkaitės durų stiklų ir, naudodama ventiliatorių, išpučia karštą orą į išorę, taip atvėsinamos durys iki saugaus lygio. Šis vėsinimo procesas remiasi refleksinio stiklo panaudojimu. Maksimali priekinių durų įkaitimo temperatūra siekia 35° C, kai orkaitė įkaitinama iki 180° C. Mėgaukitės laiku, kurį praleidžiate savo virtuvėje, be baimės nudegti!

 • Temperatūros zondas

  Mėsos zondas tiksliai matuoja maisto temperatūrą jo viduje. Kai nustatyta temperatūra pasiekiama, orkaitė automatiškai išsijungia ir duoda garsinį įspėjimą.

 • 10 orkaitės funkcijų

  Apatinis ir viršutinis šildytuvas, grilis, grilis ir viršutinis šildytuvas (supergrill), viršutinis šildytuvas, apatinis šildytuvas, konvekcija, konvekcija ir apatinis šildytuvas (pica), ventiliatorius ir viršutinis bei apatinis šildytuvas, greitas pašildymas, atšildymas

 • Veidrodinio stiklo durys

  Priekis yra su veidrodinio stiklo apdaila, kad jūsų prietaisas atrodytų elegantiškas ir modernus.