Geriausios skalbimo mašinos paieška

Greitas pakrovimas

Įdėti sunkų paltą arba antklodę į skalbimo mašiną gali būti sunku. Su Hansa tai padaryti lengviau, kadangi mes padidinome skalbimo mašinos durų skersmenį. Dabar durų skersmuo yra 47 centimetrai, kad būtų galima greitai pakrauti skalbinius. Dėl 8 kg apkrovos (plonas būgnas), nebereikia dalinti skalbinių dalimis. 45-cm pločio skalbimo mašinoje yra pakankamai vietos 8 kg skalbinių, todėl taupoma laikas ir energija pakraunant ir iškraunant skalbimo mašiną.


Efektyvi, bet švelni

Aqua Stream sistema suteikia papildomą vandens praėjimą su plovikliu, kad užtikrintų, jog drabužiai, patalynė, rankšluosčiai ir staltiesės yra tikrai švarios, gaiviai kvepia ir yra be dėmių. Skalbimo mašina taip pat tinkama lengviems ir švelniems audiniams. Todėl Hansa skalbimo mašinos ir džiovyklos turi  specialią būgno konstrukciją, kuri naudoja Pearl Drum technologiją, kad audiniai ilgiau tarnautų. O kas, jeigu namuose yra asmuo kenčia nuo alergijos? Tiesiog nustatykite Anti-allergic programą, kuri turi 4 papildomus skalavimo ciklus su vandeniu pašildytu iki 30 °C. Ji pašalins visus ploviklio pėdsakus, galinčius sukelti alerginę reakciją.

Mažiau laiko ir energijos

Kuo ilgesnė programa, tuo švaresni skalbiniai? Tai ne visada yra teisinga. Naudojant Reduce time funkciją Hansa skalbimo mašinose tai neturi jokios įtakos skalbimo rezultatams, tačiau tai taupo laiką, vandenį ir energiją. Ko dar norėtumėte? Jeigu pasirenkate A+++ energijos efektyvumo klasės modelį, jūs galite dar daugiau sutaupyti.
O jeigu spaudžia laikas, reikia atkreipti dėmesį į maksimalų sukimosi greitį. Kuo greičiau sukasi, tuo mažiau laiko reikia skalbti. Pasukite ant šildytuvo arba nustatykite džiovinimo ciklą (ši pasirinktis yra tik Hansa skalbimo mašinose su džiovykle) ir turėsite švarius ir kvepiančius drabužius laiku.